Kategoriler
Kısmet Açma Büyüleri

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü en eski büyülerden birisi olarak karşımıza çıkar. Birçok insan tarafından merak edilen bu tesirli büyü hakkında bilgi verelim. Dünya genelinde pek çok insan, denediği yöntemler ile zengin olmanın yollarını arar. Zengin olmak için büyü yaptıran çok sayıda insanın olduğunu da söylemek yanlış olmayacak.

Büyüler ak ve kara büyü olarak iki şekilde karşımıza çıkar. Ak büyülerin mutluluğa ulaştıran büyülerinden birisi de zenginlik büyüsü olarak kabul edilir. Doğru bir medyum tarafından yapılacak olan zenginlik büyüsünün tutma ihtimali oldukça büyüktür.

Bahsi geçen zenginlik büyüsü, medyumlar ve ünü ile nam salmış büyücüler tarafından iyilik getirmek gayesi ile yapılır. Bugün bazı zenginlerin gizli silahlarının büyü olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Zengin olan insanların zenginlik büyüsü yaptırdıklarına şahit olan ve bu sayede zengin olduklarını konuşan birçok insan vardır.

Bu durumun her zaman geçerli olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Geçmişten günümüze değin zenginlik büyüsü ile zengin olmanın yolunu bulan birçok insan olduğunu söylemek mümkün. Bu büyüyü yapmak için bazı unsurlar ve dikkat edilmesi gereken konular vardır. Her büyüde olduğu gibi doğru bir medyumun bu büyüyü yapması önem taşır.

Zenginlik Büyüsü Nedir?

Zenginlik büyüsü nedir? konusuna siz değerli okurlar için açıklık getirelim. En eski ve tesirli büyüler arasında yer alan zenginlik büyüsü, günümüzde geçmişte de olduğu gibi bir hayli araştırılmaktadır. Daha çok maddi zorluk çeken bireyler tarafından uygulanan bu büyüyü, zenginliğine zenginlik katmak isteyen bireyler tarafından da yapıldığını söylemek yanlış olmayacak.

Ülkelerin ekonomisi kötü olduğunda ve bireyler para kazanamadıklarında zenginlik büyüsüne başvuruda bulunurlar. Bu büyü yapılarak içinde bulunulan kötü ve yetersiz maddi durumun ortadan kalkacağına inanılır. Zenginlik büyüsü doğru kişi ve doğru şekilde yapıldığı taktirde maddi sıkıntılar sona erer ve büyünün uygulandığı kişiler rahat bir hayat yaşamaya başlar.

Borçlar ve sıkıntıların sona ermesini sağlayacak olan zenginlik büyüsü hakkında çok sayıda araştırma yapılmaktadır. Bazı insanlar yetiştirilme şekli bakımından büyüye inanmazlar. Fakat yüzyıllardır var olan büyünün gerçekliğini kanıtlamak mümkündür. Çok sayıda insan büyü ve büyücülüğü kötüye kullandığından birçok devlet ve din büyüyü yasak kılmıştır.

Bu durum da büyünün gerçekliğini kanıtlar nitelik taşır. İçinde bulunduğu maddi sıkıntılardan kurtulmak isteyen bireyler zenginlik büyüsüne başvururlar. Parasal mutluluğu getirdiğine inanılan zenginlik büyüsünün nasıl yapıldığı bir hayli merak ediliyor. Her insan hayatı boyunca en az bir kez muhakkak zengin olmanın hayalini kurmuştur. Bu hayalinizin gerçekleşmesi zenginlik büyüsü ile mümkündür.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zenginlik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı bir hayli merak ediliyor. Siz değerli okurların bu merakını gidermek amacımızdır, yazımızı okumaya devam ediniz. Beşten fazla yöntem ile yapılabilen zenginlik büyüsü internet üzerinden en çok araştırılan büyüler arasında yer alıyor. Zenginlik büyüsü için en çok üç yöntem kullanılmaktadır.

Yapımı çoğunlukla medyumlarca takip edilen bu büyü, çok eski zamanlardan beri varlığını koruyabilmiştir. Zenginlik büyüsünü evde tek başınıza yapmanız bir hayli riskli olacaktır. Bu noktada doğru bir medyumun bu büyüyü yapmasına izin vermeniz gerekiyor. Birikimli bir bilgi isteyen bu büyünün nasıl yapıldığını gelin hep beraber inceleyelim.

Bu büyüyü yapmak için ilk olarak 7 tane altının gerekli olduğunu biliyor olmanız gerekiyor. Bahsi geçen bu 7 altının yerleşim yerinden uzak bir toprağa gömülmesi gerekiyor. Bu işlem büyünün en temel işlemidir. Her kenarı en az 10 adım uzunluğunda olacak bir boş alan bularak, bu alana bir kare şekli çizilmelidir. Alanın çizilmesi ile beraber her köşeye bir altın gömmeniz gerekiyor.

Geriye kalan üç altını da karenin tam orta kısmına gömmeniz gerekiyor. Altınların gömüldüğü yerde tılsımlı sözlerin okunma işlemi sağlanmalıdır. İyi bir medyum seçilmiş olmalı ve tılsımlı sözlerin özenle okunması gerekiyor. Yaklaşık 11 gün boyunca beklemeniz gerekiyor. Büyü etkileri 11 gün içerisinde boy göstermeye başlayacaktır.

Ankara Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir