Ana sayfa Foto Galeri Yasin Hoca Vergi Levhası

Yasin Hoca Vergi Levhası

762
1

Yasin Hoca Vergi Levhası

Yasin Hoca Vergi Levhası: Günümüzde artık o kadar oldu ki boş vergi levhalarını bulup içeriğini bir kaç program ile doldurup gerçekten resmi iş yaptığını iddia eden kendine medyum veya hoca diyen kişiler türemiştir. Bu kimselerin bu güzel kutsal mesleğin adını kirlettiği aşikardır. Çelişkili ve mantıksız cevaplar veren kimselere itibar etmeyiniz.

Gerçek hoca size doğruları olduğu için açıklayandır. Aldığınız hizmetin ne şartlarda ve neler yapıldığını bilmek, sormak hakkınızdır.

Dolayısıyla kaçamak cevaplar veren veya tam detayı açıklamayan ya da gözünüzü başka tür şeylerde boyayıp size korku vermeye çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Adıyla verdiği hesap numaraları başka olan kimseler ya vergi ödememek için bir kaçış yolu ya da aslında gerçekten o işi resmi şekilde yürütmediğinin apaçık bir kanıtıdır.

Yasin Hoca Vergi Levhası
Yasin Hoca Vergi Levhası

Doğru Medyum Yasin Hoca YouTube kanalımıza abone olarak bize destek olabilirsiniz.

 

Okumalısın :  Yasin Hocadan Fayda Görenlerin Yorumları
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Yasn hocanın yaptıkları çok ayrı işlemlermiş doğrusu buymuş diğer başvurduğum hocalar hep yalan dolan kaytrık işler yapıyomuş etki ediyor çok şükür param boşa gitmedi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here