Kategoriler
Yasin Hoca Biyografi

Yasin Hoca Hakkında

Değerli ziyaretçi kardeşlerim; Doğru medyum Yasin Hoca hakkında olarak bildiğiniz bendeniz Konya doğumluyum ve yapmış olduğum mesleği layıkı ile burada icra etmekteyim. Doğru gerçek insanlara bahşedilen bu güzel ilmi layıkı ile yapmak nerde nasıl ne yapacağımızı iyi bilmek gerekir.

Mutlu ve huzurlu bir hayat herkesin hakkı olduğuna canı gönülden inanmaktayım. Sorun ve sıkıntıları olan kardeşlerimin huzur bulmaları için medyum doğru hoca olarak yaptığım vefk ve dualar ile Yüce Rabbimizin kelamlarıyla çalışmalarımı yapmaktayım.

Yasin Hoca Hakkında
Yasin Hoca Hakkında

Bulunduğum bölgede bir çok derdi olan kimseye yardımcı olmak için çalışmalar hazırladım. Yıllarımı bu mesleğe adamış biri olarak değerli bir arkadaşımında ısrarları sonucu yerimi burada aldım. Uzun yıllardır, Havas Gizli İlmi, İlm-i Ledün konularında hizmetler vermekteyim.

 

 

Çalışma alanlarım:

Ayrılanları birleştirme,

Aşk bağlama konuları,

Aile içinde geçimsizlik,

Evlilik Problemleri,

Birbirlerine soğuk olan çiftleri ısındırma,

Kısmet – Basiret bağlılığı ve Birini isteklerine razı getirme gibi konulardır. Sorun ve sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile danışarak benimle paylaşabilirsiniz.

“Yasin Hoca Hakkında” için 5 yanıt

Erim&Herifim34diyorki:

Kocam benim çok agresifleşti son zamanlarda. Patronlarından azar yiyor gelyor bende çıkarıyor sinirini ben onu çok seviyorum ama dövsede bağırsada ama çok yoruldum çocuğumun duymaması için girdiğim işkencelerin haddi hesabı yok, internet ortamında koccamın sinirini dindiricek dua aradım işe yaramadı hiçbiri yasin hcoaya geldim ve dualarını okuduktan hemen sonra kocam sankinleşti, şimdi yasin hocanın tavsiyesiyle işini de değiştirmeye düşünüyor.

MELİSdiyorki:

BEN YASİN HOCA DIŞINDA KİMSEYE GÜVENMİYORUM!! CUNKU ONCEKİ DANIŞTIKLARIM HEPSİ BUYU VAR DEYIP KANDIRDI BENİ GÜVENMİYORUM ARTIK YASİN HOCADAN BAŞKASINA..

Nursima32diyorki:

Cnlarım, kesinlikle tavsiye ediyorum asla tereddüt etmeyin ben ettim birazilk başta sonra iyiki iyiki dedim 🙂 ve pişman olmadım açıkçası çünkü yasinn hoca çok efendi ve güvenilir işlemimi daha yeni başlattım ve şimdikten çok memnunum hizmetinden? üslubundan…

Muradim*_*diyorki:

Yasin hoca merhaba. Size teşekkürlerimi iletmek istiyorum herşeyi size borçluyum çaresizliğimin rüyalarımın sonucu ölüm olabilirdi… artık dayanamaz hale gelmişti birakp gitmesi muradin sukur dualarınızla iyleştim geldi muradim bana sağolunn..

memolidiyorki:

selamlar ben yasin hocayı 2011 senesinden tanırım kendisi gerçekten eli öpülesi bir şahsiyet benim neredeyse tüm aileme yardımcı olmuştur bu yorumu bilmeyen onu tanımayanlar için yazma gereği duydum tanıştığım yıl içersinde eşimle ailevi sorunlarım vardı ve çok şükür yuvamı kurtarmaya vesile olan tek kişidir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir