Kategoriler
Aşk Büyüleri

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü, aralarında bir bağ olmuş, halen olan ama araya sorunlar girmiş, başka kişilerin ilişkiyi etkilediği durumlarda yapılan bir uygulamadır. Bu uygulama, ilişkinin durumu, enerji seviyesi, sorunların durumu ve gelecekteki enerjisine bakılarak belirlenerek yapılmaktadır. Hoca Efendi tarafından, çok farklı aşk büyüleri uygulanmaktadır.

Bunlar içinde yer alan Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü zorluğu yüksek, arada başka enerjilerin olması durumunda, ilk bakım sonrası belirlenerek uygulanır. Etkisi ciddi anlamda yüksek olan, farklı sonuçları alabileceğiniz, yüksek bir dua uygulamasıdır. Bu dua, dünyada çok az kişinin bildiği ve uyguladığı bir yapıdadır.

Duanın okunuş şekli ve büyü yapılan kişiye ait bir eşya, saç ya da tırnak gibi ona bire bir ait olan bir şeyin yakılması ile yapılır.

Ateşle Aşk Büyüsü

Ateş insanlık için inanılmaz önemli bir elementtir. Aynı zamanda hava, toprak, su ve ateş dünyanın ana dört elementi içinde yer alır. Hepsinin ayrı bir özelliği, ayrı bir durumu ve oluşum süreci vardır. Yeryüzünü şekillendiren, dönüştüren her şey bu dört element ile bağlantılı ve yüksek enerjilidir.

Bu anlamda ateşle aşk büyüsü yapmak çok inanılmaz etkilere neden olabilir. Ancak çok dikkatli şekilde yapılması gereken, benzersiz sonuçların alınabildiği, farklılığı her bakımdan hissedeceğiniz bir süreçtir. Kişi, kullandığı şeylere belli bir enerji verir. Bu enerji dua ile birleşip, etkilendikten sonra, parça yakılarak, evrene salınır.

Bu şekilde yüksek ve güçlü bir dua çıkışı yaşanır. Yapılacak olan bu etkin ve inanılmaz uygulama, en kuvvetli aşk büyüsünün oluşmasına olanak sağlar. Her zaman için tercih edilen ama pek kimsenin yapmadığı bu büyüyü günümüzde Hoca Efendimiz, itinalı bir şekilde direk olarak yapmaktadır.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Yakma İle Aşk Büyüsü

Ateşin inanılmaz ve sorunsuz enerjisi, yüksek anlamda farklı şekillerde kullanılabilir. Eski dönemden bu yana büyülerde su ve ateş etkin şekilde kullanılmıştır.

Günümüzde ise ateş ve duman gibi özel elementleri kullanabilen neredeyse kimse kalmamıştır. Hoca Efendi Yakma ile Aşk Büyüsü konusunda, en tesirli uygulamaları yaparken, en benzersiz duaları, en uygun şekilde ve frekansta okur. Bu özel yeteneğini her daim aşk ve mutluluk için kullanabilir.

Benzersiz sorunların çözümleri de benzersizdir. Bu inanılmaz ve özel durumun ne zaman uygulanacağına ise Hoca Efendi kendi karar verecektir. İlişki, karşıdaki kişinin durumu, arada oluşan enerji akışları net bir şekilde incelenerek, neyin daha tesirli olacağı belirlenebilmektedir. İşte bu aşamada uzmanlık, nefes gücü ve üstün özellikler devreye girer.

Bunları da en iyi şekilde kullanan Hocamız, yakma büyüsünü kullanmak isterse, ona geçiş yaparak, en uygun çözümü kısa sürede alacaktır.

Keskin Aşk Büyüsü, Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü dünyanın en eski, en tercih edilen büyüleri içindedir. Farklı kadim bilgilerden günümüze kadar, etkisi yüksek olan aşk büyüleri ender şekilde ulaşmıştır. Bu etkisi yüksek olan ve neredeyse uygulayanın olmadığı keskin aşk büyüsü Hoca Efendimizin en sorunsuz şekilde yaptığı ender büyülerden biridir.

Karşı büyü olarak, umudu çok düşük olan, enerjisi artık bitmiş olan etkileşimler için uygulanır. Oldukça zorlayıcı birçok ritüelden oluşan bu büyü, doğru yerde, doğru şekilde, nefesi çok güçlü olan kişi tarafından yapıldığında etki eder. Bu nedenle de günümüzde bu büyüyü bilen ya da uygulayan sayısı inanılmaz şekilde azalmıştır. Büyü yapanın gücü, yapılacak büyünün gücü ile de doğru orantılı şekilde ilerler.

Bu anlamda Hoca Efendimiz, kimsenin gücünün yetmediği keskin büyülerde tek kişi olma özelliğini taşımaktadır. Her zaman incelediği konulara, en uygun büyü seçeneğini uzmanca uygulayabilmektedir.

Ömürlük Aşk Büyüleri, Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Sevgi ya da aşk ile birine bağlandığınızda, bir süre sonra aranızda ki enerjinin düştüğünü, bir anda sorunlar yaşandığını görür ve şaşırırsınız. Karşınızdaki mi yoksa siz de mi yoksa başka birinde bu sorunun olduğunu bilemez, anlamlandıramazsınız. Bu gibi durumlar her zaman bakım ile netlik kazanır.

Bu gibi sorunları yaşayan çiftler için hem bağlanma, hem de ömürlük aşk büyüleri önerileri. İnanılmaz etkili olan bu büyüler, farklı sonuçları sizlere sunarken, gerçekten bir ömür boyu aşkın devam etmesine olanak sağlayacaktır.

Her zaman tercih edilmeyen, sadece hocamızın uygun gördüğü durumlarda yapılan bu büyü, gücün devamını gerektirdiği için düzenli dua edilmesi gereken bir özellik barındırmaktadır.

“Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü” için bir yanıt

cangüldiyorki:

eski bir arkadaşım vardı ilişkileri güzeldi ayrıldıklarında eski sevgilisine yaptığını itiraf etmişti bana. kızı ter ketti sonra yine sebebi yokken ayrıldılar . yani barışma imkanları yok gözüyle bakıyorduk bu sefer çocuk bir süre sonra aşkından ölür vaziyette kıza döndü. bir takım ritüeller yapmış
birde hocanın aşk büyülerinden söz etmişti çeşitli dualar okumuş. çocuk ondan mıdır bilmiyorum ama baya kul köpek oldu kıza. geldi tekrar birleştiler . evlilik hazırlığındalar hangi hoca neyi nasıl yaptı diye sorduğumda bana yasin hocan bahsetti çok etkili yaptığı yöntemler yoksa bu bana geri döner mi sandın diye sitem etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir