Kategoriler
Büyü Bozma

Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum

Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum

Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum diyen kişilerin bunun için kesinlikle güvenilir medyumlara gitmeleri gerekir. Çünkü bazı büyülerin bozulması çok da kolay olmaz. Bunun için de deneyimli ve daha önceden defalarca kez büyü bozmuş olan kişilere danışmak gerekir. Eğer inşalar bu konuda deneyimli ve defalarca kez büyü bozmuş olan kişilere giderler ise sorunsuz bir biçimde büyülerin bozulmasını sağlayabilirler.

İnsanlar büyülerden korunmak ve kurtulmak istedikleri zaman etkili yöntemler deneyebilirler. Bu yöntemlerden bir tanesi insanların Allah’a sığınmaları ve dua etmeleridir. Özellikle de belirli sureleri sıkça okuyarak belirli yöntemleri uyguladıkları zaman Allah’ın izniyle büyülerin etkisinden kurtulabilirler. Yine bununla birlikte büyü bozan hocalara danışmaları da oldukça fayda sağlayabilir. Kısa süre içerisinde kendilerine ya da sevdiklerine yapılmış olan büyülerden kurtulma imkanını elde edebilirler.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur sorusu da kendisine ya da sevdiklerine büyü yapıldığını düşünen insanla tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alır. İnsanlar büyüleri bozmak istedikleri zaman çeşitli yöntemleri kullanmaları gerekir. Belirli yöntemleri denemelerinin ardından Allah’ın da izni ile birlikte yapılan büyülerin bozulmasını sağlayabilirler.

Büyüleri bozmak isteyen kişilerin özellikle de belirli durumlara oldukça dikkat etmeleri gerekir. Bu durumlar ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Evdeki yüzeyleri ve yerleri sirkeli su ile silmek
 2. Hane içerisinde sık biçimde ibadet etmek
 3. Belirli sureleri sıkça okumak
 4. Kur’an okumaya ya da dinlemeye özen göstermek
 5. Evi sıkça havalandırmak
 6. Ev temizliğine dikkat etmek
 7. Allah’a yönelmek ve dua etmek

Büyüden Korunmak İçin Ne Yapılması Gerekir?

Büyüden nasıl korunur sorusu da insanların sık biçimde araştırdıkları konular arasında yer alır. İnsanlar büyülerden korunmak istedikleri zaman özellikle de belirli durumlara dikkat etmeleri gerekir. Bahsi geçen durumlardan en önemlisi ise insanların kesinlikle Allah’a yöntemleri ve O’na dua etmeleridir. Allah’a dua eden kişiler büyülerin etkisinde kurtulma ve korunma imkanını elde edebilirler.

Büyülerden korunmak isteyen kişilerin ev temizliği ve kişisel temizliklerine de bir hayli önem vermeleri gerekir. Böylelikle de evlerinde kötü varlık ve enerjilerin olmasına engel olabilirler. Özellikle de evler içerisinde kıyı ve köşelerin sirkeli su ile temizlenmesi bu konuda son derecede etki eden detaylar arasında yer alır.

Hangi Büyüler Bozulabilir?

Hangi büyüler bozulabilir sorusu da kendilerine büyü yapıldığını düşünen ya da emin olan kişilerin araştırdıkları konular arasında yer alır. Bu noktada hangi büyünün bozulacağını anlamak konusunda da net açıklamalar yapılması doğru değildir.

Büyülerin bozulması adına çeşitli işlemlerin yapılması ve duaların okunması gerekir. Aynı zamanda bu esnada Allah’a sığınmak, ibadet etmek ve dua etmek de bir hayli önem taşır. Bu tür durumlara dikkat edilmesi halinde Allah’ın da izni ile her türlü büyü bozulabilir.

İnsanların böyle bir durumla karşı karşıya kalmaları halinde özellikle de belirli sureleri okuyarak Allah’a dua etmeleri son derecede etkili yöntemler arasında yer alır.

Büyü Bozma Duaları Nelerdir?

Büyü bozma duaları insanların sık biçimde araştırdıkları konular arasında yer alır. Üzerlerinde büyü olduğunu düşünen kişiler özellikle de belirli duaları okudukları zaman büyülerden korunma imkanı elde edebilirler. Özellikle de Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan belirli sureler son derecede etki gösterir. Bu sureler ise şu şekilde sıralanır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Bakara suresi
 5. Fatiha suresi
 6. Bakara suresi
 7. Saffat suresi

Bu sureleri okuyarak dua eden insanlar Allah’ın da izni ile birlikte kendilerine yapılan büyülerin etkisinden kurtulabilirler. İnsanların büyülerin etkisinden kurtulmaları adına kesinlikle bu sureleri düzenli bir şekilde okumaları gerekir. Ardından dua etmeleri de oldukça etkilidir.

Büyü Bozdurmak Günah mıdır?

Büyü bozdurmak günah mı sorusu da bu konu hakkında merak edilen detaylar arasındadır. İnsanların kendilerine ya da sevdiklerine yapılan büyüleri bozdurmalarına herhangi bir sakınca ya da günah bulunmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir