Ana sayfa Soğutma Büyüleri Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü

1572
2
Uzaklaştırma Büyüsü
Uzaklaştırma Büyüsü

Büyü çeşitleri arasında oldukça fazla tehlikeli ve zahmetli olan uzaklaştırma büyüsü kötü amaçlı büyüler arasında yer alır. Uzaklaştırma nedenleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle her uzaklaştırma büyüsü farklı bir sebepten dolayı yapılmaktadır. Büyü yapmak zaten başlı başına bir tehlike arz etmektedir. Bu durumlarda insanların dikkatli olması ve ona göre davranmasında fayda vardır.

Uzaklaştırma Büyüsü Ne Demek?

Uzaklaştırma büyüsü, genel olarak kötü amaç güdülerek yapılır. Ancak bunun yanında iyi niyetli uzaklaştırma büyüsü de bulunur. Bu büyü için ifrit cini kullanılmaktadır.

Bu nedenle oldukça büyük bir etkiye sahip büyü olma özelliğine sahiptir. Uzaklaştırma büyüsünü kesinlikle evinizde yapmamanız gereklidir. Aksi halde oldukça fazla kötü durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyü yapma konusunda ilim sahibi olan kişilere büyüyü yaptırmanız daha olumlu sonuçlara ulaşmanızı sağlar.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evden uzaklaştırma büyüsü yapmak için mutlaka medyum olan birinden yardım almanız gereklidir. Uzaklaştırma büyüsü tesiri çok kuvvetli olan bir büyüdür. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Uzaklaştırma büyüleri çeşitli cisimlerin üzerine yazılır.

Bu cisimler şunlardır:

  • Domuz derisi
  • Eşek derisi
  • Özel kumaşlar
  • Kedi sidiği kullanılarak tılsımlı kağıtlar

Uzaklaştırma büyüsü amaç doğrultusunda belirlenen yönteme göre yapılmaktadır. Bu yöntemleri kişinin kendi başına denemesi oldukça yanlıştır. Büyüler başarısız olduğunda çok kötü sonuçlara neden olabilir.

Düşman Uzaklaştırma Büyüleri

Düşman uzaklaştırma büyüleri, yine uzaklaştırma büyüleri arasında bulunan bir büyü çeşididir. Amaç farklı olduğu için büyüde kullanılan yöntemde farklılık gösterir. Düşman uzaklaştırma büyüsü Arapça ve İbranice olarak hazırlanan bir büyüdür. Düşman uzaklaştırma büyüsünde özel kimyasal karışımlar kullanılmaktadır. Bu büyüyü kişinin kendisinin denemesi doğru olmaz. Böyle büyüler ‘in medyum tarafından yapılması gereklidir.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle bilinmesi gereken ilk kural, hangi büyü olursa olsun mutlaka uzman bir medyum tarafından bozulmalıdır. Uzaklaştırma büyüsü ne kadar zorsa o kadar zor bozulur. Büyüyü normal insanlar kesinlikle bozamazlar. Bunun yanında her gün 15 defa Amenerresulü duasının okunması da büyü bozmada etkili olabilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 YORUMLAR

  1. eskisevgilimpeşimi bi türlü bırakmıyodu artık korkmaya başlamıştım ne yaparsam yapayım rahat değildim sağolsun ipek arkadaşımın önerisiyle yasinhocayı buldum bana cok yardımcı oldu kaç zamandır beni ne arıyor ne bi rahatsızlıksöz konusu değil hepsi hocam sayesindee

  2. Uzaklaştırma duası konusunda çok araştırma yaptım ve herkes yasin hocayı önerdi. Bugün iletişime mutlaka geçeceğim hocamla

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here