Kategoriler
Tılsımlar

Tılsım Nedir Tılsım Çeşitleri

Tılsım Nedir Tılsım Çeşitleri: Değerli ziyaretçilerim; sizlere bu yazımda tılsım ve çeşitleri konusunda bilgilendirmeler yapacağım. Tılsım nedir çeşitleri nelerdir gibi sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. Elbette vefkler ve celb uygulamalarında olduğu gibi tılsım işlemleri de bu benzeri çalışmalar gibi işlemektedir. Kişiye özel olarak hazırlanır ve etkileri güçlüdür.

Önce bunu öğrenerek daha sonra aşk tılsımı nasıl yapılır konusu üzerinde sizlerle çok detaylı bilgileri paylaşmak istiyorum.

Bu yazımda sizlere aşk tılsımı nasıl yapılır bunu kısaca açıklayacağım fakat bu bilgi amaçlıdır bu yüzden siz kendi başınıza aşk tılsımı yapmaya kalkışmayın sonuç alamazsınız çünkü ben burada her şeyi yazmıyorum.

Aşk tılsımları hazırlanırken öncelikle bir takım kurallara uyulmalıdır. En başta bilinmesi gereken en önemli husus aşk tılsımını sıradan bir insanın yapamayacağıdır. Bu konuda bazen medyumlar bile yetersiz kalıyor.

Tılsım Nedir Tılsım Çeşitleri
Tılsım Nedir Tılsım Çeşitleri

Aşk tılsımı hazırlamak her medyumun işi değildir. Aşk tılsımları nasıl yapılır diye bir başlık attım ama buraya yazdıklarım kısaca bilgi amaçlıdır. Bunu dene söylüyorum çünkü bazı insanları uyarma gereği duyuyorum.

Bir çok kişi bana yazarak aşk tılsımı tarifi istiyor bende onlara bu işi kendileri tarafından yapamayacaklarını anlatmaya çalışıyorum. Aşk tılsımları hazırlanırken bir çok yardımcı malzemeden faydalanılarak yapılırlar.

Örneğin safran, nohut, sabun, kaşık, incir, ceylan derisi ve burada sayamayacağım kadar bir çok malzeme kullanılarak gayet tabi ki bu aşk tılsımları hazırlanabilirler.

Genel olarak tılsım nedir sorusuna verilecek en uygun cevap; kelime manası olarak, esrarlı gizemli bir kuvvete sahip olduğu sayılan gizli sır olarak geçer. Tılsımlar ruhani alemden bazı varlıkları harekete geçirerek istenilen şeyin hasıl olması içi genel olarak şifrelenmiş harf yada sembollerden oluşmaktadır.

Bazı tılsımlar araştırılarak çözülse de bazılarını çözmek hiç kolay değildir. Geçmişten bu güne tarihimizde bu yönde çok dilek ve istekler olmuştur.

Halen devam etmekte olan bu tılsım çeşitleri aşk bağlama kısmet açma gideni geri getirme gibi konularda kullanılmaktadır. Nasıl ki vefk veya celb işlemlerinde dikkat edilmesi gereken husular ve zamanlar bulunuyor ise tılsım yapan medyum hocanın da bu prensiplere uyması gerekir.

“Tılsım Nedir Tılsım Çeşitleri” için bir yanıt

AADALdiyorki:

BENM 15. GÜNÜM SEVGLM ENGELLEDİ BENİ SOSYAL MEDYANIN HER YERİNDEN ENGELİNİ KALDIRDI BUGÜN TELEFON BAŞINDA ARAMASINI BKLİYORUM ŞMDİDE DEVAMINI PAYLAŞCAM SİZLERLE.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir