Kategoriler
Sevgi Büyüleri

Tesirli Sevgi Büyüsü

Duygusal ilişkilerde bazen dengeler kolaylıkla bozulabilir. Taraflar biri diğerini eskisi kadar sevmez. Böyle durumlarda tesirli sevgi büyüsü yaşadığınız aşkın bağını güçlendirir.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi bu dünyada bütün canlıları birbirine bağlayan en kutsal bağdır. Ancak kimi zaman kişiler sevdikleri adam ya da kadından aynı karşılığı bulamazlar. Özellikle insanlar platonik ya da ilgisiz sevgililerin tutkulu bir şekilde sevgisini kazanmak ister. Bunun için de manevi bazı uygulamalar yaptırırlar. Bu uygulamalar tesirli sevgi büyüsü olarak geçmektedir. Bu etkili uygulamalar ile aradığınız sevgiye kolayca sahip olabilirsiniz.

En Etkili Sevgi Büyüleri Nelerdir?

Tesirli sevgi büyüsü tesirli sevgi büyüsü %100 tutma garantili bir büyüdür. Bunun nedeni büyünün yapılışının kolay olmasıdır.

En etkili sevgi büyüleri ise şunlardır:

  • Bakır levha büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Kabala büyüsü
  • Vefkler (Sevgi için hazırlanan)

Tesirli sevgi büyüsü içerisinde ayrıca bazı tılsımlar da yer alır. Sevgi büyülerinin etkili olanı için net bir cevap veremeyiz. Çünkü her hoca/medyum farklı bir uygulamayı önerebilir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır? Tesirli Sevgi Büyüsü

Tesirli sevgi büyüsü yaptırarak sevdiğiniz insanın duygularınıza karşılık vermesi kolaylıkla sağlanır. Bunun için alanında uzman medyum/ hocalara danışmanız yeterli. Uzman medyum/ hoca sizin için en uygun manevi uygulamayı seçecektir. Uygulamalar genelde yüz yüze yapılsa da uzaktan da yapılabilir. Bunun için yapılan uygulama şekline göre bazı eşyalar gerekebilir. Ancak öncelikle aşık olduğunuz kişinin anne adı ve doğum tarihi bilmeniz yeterli.

Ardından yapılan uygulamaya göre fotoğraf, saç teli, gibi eşyaları medyum/hocaya ulaştırmanız gerekir. Gerekli malzemeler tedarik edilmesiyle yapılacak manevi uygulamada büyüyü yapması için manevi alemin ruhani varlıkları ile temasa geçilir. Böylece sevgi büyüsü tamamlanmış olur. Bu manevi uygulamanın etkili olma süresi yapılan uygulamaya göre değişkenlik gösterir.

Sevgi Büyülerinin Fiyatları Ne Kadardır? Tesirli Sevgi Büyüsü

Karşılıksız olan ya da sizin kadar tutkulu sevmeyen sevgilinize yapılan uygulamalar çok çeşitli olduğundan fiyatları da değişir. Standart bir sevgi büyüsünde ücretler 1000 TL civarında olabiliyor. Ancak tesirli sevgi büyüsü yaptırmak istiyorsanız uygulamanın ayrıntılı ve derin olması nedeniyle 15.000 TL’ye varan fiyatlara ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir