Kategoriler
Büyüler

Tesbih Büyüsü Nedir?

Tesbih Büyüsü Nedir?

Tesbih Büyüsü Nedir? birçok büyü ile ilgilenen kişilerin merak ettiği bir konu olarak öne çıkmaktadır. Eski Mısırlılardan Araplara ve Hintlilere kadar en çok uygulanan büyülerin biri birinden farklı olan türleri de ön plana çıkmaktadır. Bu büyü türlerinden birisi olarak da Tesbih büyüsü gözlenmektedir.

Tesbih büyüsü günümüzde de iki farklı durumdan ötürü kullanılan büyüler arasında yer almaktadır. Bu yüzden de çift uçlu olan büyüler arasında yer alır. Çift uçlu olarak yer almasından dolayı da büyüler hem birleştirme hem de ayırma amacı ile kullanılan büyüler arasında yer almaktadır.

Tesbih büyüsü aşık etme ya da soğutma amacı ile de uygulanan bir büyü olarak öne çıkar. Bir yandan da büyük başarıların elde edilmesinden rakiplere karşı daha üstün olmaya kadar birçok durumdan ötürü kullanılan bir konu olmaktadır.

Tesbih büyüsü yapımı ortalama olarak 11 gün boyunca devam etmektedir. Her büyü içerisinde yer almaya devam ettiği gibi Tesbih büyüsü için de çok etkili olan sonuçların alınması büyülerin tecrübeli ve alanında uzman olan isimler tarafından yapılması ile öne çıkmaktadır.

Tesbih Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Tesbih büyüsü genel olarak alanında uzman meydum hocalar tarafından yapılması oldukça önemli bir konudur. Bu büyülerin uygulanmış olduğu kişilerde ciddi anlamda değişimler meydana gelirken bu değişimler hangi yönde yapıldığına göre de iyi ya da kötü olarak değişme olarak meydana gelmektedir.

Bir yandan da Tesbih büyüleri öyle bir yere sahiptir ki insanların ailesi ya da çevresi hatta iş yerinde olan çalışma arkadaşları dahi büyülerden oldukça fazlasıyla etkilenirler. Böyle anlar meydana geldiği sıralarda da Tesbih büyüsü yapılan kişiler üzerinde ciddi anlamda farklar ve etkiler gözlenir.

Tesbih büyüsü yapılan kişiler çevresinde yer alanlardan iş arkadaşlarına ve ailesine kadar herkes büyünün etkisi altına girseler bile kişisel olarak bir zarar hissetmeleri söz konusu olmaz. Büyü yapılmış olan kişilerin çevresinde yer alan herkes de bu büyüden etkileniyor olmasından ötürü büyü yapılmış olduğunun anlaşılması gibi bir durum söz konusu dahi olmaz.

Tesbih Büyüsü Etkisini Kaç Günde Gösterir?

Tesbih büyüsü etkisini kaç günde gösterir sorusu da büyü uygulamasını yaptıran kişilerin büyük merak ettiği bir konu olmaktadır. Tesbih büyüleri yapım sürecinde uzman olan medyumlardan destek alınmazsa çok büyük zararlar meydana gelebilir. Eğer alanında uzman isimler yaparsa da kısa sürede etkisini gösterir.

Büyünün net olarak tutmuş olduğu bireylerde değişiklikler artık meydana gelmeye başlar. Büyülerin tamamen tuttukları kişilerin üzerinde meydana gelen hareketlerden dolayı rahat bir şekilde anlaşılırken meydana gelen bu değişiklikler bireylerin etrafında olan bireyler tarafından d hissedilmeye başladığı anlarda artık tutmuş olduğu netlik kazanır.

Büyü tutma süreleri genel olarak kişiler arası değişiklik gösteren konular arasında yer alır. Bu yüzden de net bir şekilde her ne kadar tarih bilinmek istense bile böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Büyülerin yapılışlarına ve amaçlarına göre birçok durum da farklılık olarak öne çıkar.

Eğer bir kişiyi aşık etme amacı ile uygulanmış olursa bu büyü ortalama olarak 20 ila 25 gün içerisinde tutar. Fakat birisini soğutmak için yapılmış olursa da 18 ila 27 gün olarak zamanlar öne çıkabilir. İşlerin büyümesi için yapılan büyülerin tutma süreleri de 20 ila 30 gün arasında değişiklik gösterir.

Tesbih Büyüsü Neden Yapılır?, Tesbih Büyüsü Nedir?

Tesbih büyüsü neden yapılır sorusu da büyük bir merak noktası olarak öne çıkmaktadır. Tesbih büyüsü yapmak için illa tek bir neden olmasına gerek kalmaz. Birden çok nedenden ötürü rahat bir şekilde uygulanabilir.

Bazı kişiler karşısında olan kişi kendisine aşık olsun diye yaptırabilirken bazı kişiler de soğutma yapmak ya da araya nifak sokmak gibi durumlardan ötürü yapabilir. Tabi ki sadece yapım aşamaları bu kadarı ile de sınırlı kalmaz ve iş yerinde iyi yerlere gelmek için de uygulanabilir.

Tesbih büyüsü haram mı diye merak eden kişiler için de büyü genel olarak dini kitabımızda Allah’a şirk koşma olarak nitelendirilmesinden dolayı haramdır. Hem yapmak hem de yaptırmak haram olan bir konu olarak belirlenmektedir.

Muhabbet Duası Yapılışı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir