Kategoriler
Büyüler

Taş Büyüsü

Günümüzde oldukça fazla büyü çeşidi bulunmaktadır. Özellikle kara büyü adı altında birçok büyü çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü çeşitlerinden biri olan taş büyüsü, hem kötü amaçlar için hem de iyi amaçlar için yapılmaktadır. Taş büyüsü için kullanılan taşlar oldukça özel olan taşlardır.

Bu taşları kolay kolay etmek pek mümkün değildir. Taş büyüsü evde yapılacak kadar basit bir büyü değildir. Bu büyüleri en etkili bir şekilde medyumcular veya hocalar yapabilir. Taş büyüsünde evrenin muhteşem gücünden yararlanılır. Bu nedenle güçlü büyüler arasında yer alır. Büyü hangi amaçla yapılırsa yapılsın her çeşidi oldukça tehlikelidir.

Siyah Taş Büyüsü Nedir?

Taş büyüsü çeşidinden biri siyah taş büyüsü kara büyü çeşidi altında yer alır. Çok özel maden taşından yapılan bu büyü kötü amaçlar için yapılır. Siyah taş büyüsünü bozmak oldukça zordur. Bu büyü insanın ölümüne sebep olacak kadar tehlikeli bir büyüdür. Siyah taş büyüsünde de doğaüstü varlıklar ve cinlerden yardım alınır. Siyah taş büyüsü son derece tehlikeli bir taş büyüsüdür.

Taş Büyüsü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Taş büyüsünün tam anlamıyla gerçekleştiği durumlarda birtakım belirtiler kendini gösterir. Bu belirtilere dikkat eden kişi taş büyüsü yapıldığını anlayabilir.

Taş büyüsünün belirtileri şunlardır:

  • Sürekli uyku halinde olma
  • Kişinin midesinde, sırtında veya kafasında taş bulunuyormuş gibi hissetmesi
  • Aklını kaçırması için taş büyüsü yapıldıysa sürekli soyunmaya çalışma
  • Daralma, sıcaklık

Bu durumlar taş büyüsü yapıldığının bir göstergesidir. Ancak unutulmamalıdır ki bu büyü ile karşılaşıldığında kişinin kendi başına çözmesi tehlikeli olabilir. Bu durum için mutlaka medyumcuya gidilmelidir.

Çakıl Taşı İle Büyü Yapmak

Çakıl taşı ile yapılan büyülerde taş büyüsü çeşitleri arasında yer alır. Çakıl taşları büyüsü ile ölüm ve bağlama büyüsü yapılır. Çakıl taşı büyüsü, kara büyüler çeşidinde yer alır. Çakıl taşında özel yöntemler denenerek büyü gerçekleşir.

Taş Büyüsü Yapmak

Bu büyüyü kişi kesinlikle evinde kendi imkanları dahilinde yapamaz. Çünkü taş büyüsü yapmak oldukça zahmetli ve tehlikeli bir durumdur. Her büyü tehlikelidir. Taş büyüsünde oldukça fazla çeşitli uygulama türleri mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir