Kategoriler
Aşk Büyüleri

Suya Yapılan Aşk Büyüsü

Suya Yapılan Aşk Büyüsü

Suya Yapılan Aşk Büyüsü
Suya Yapılan Aşk Büyüsü

Su büyüsü icrası çok hızlı bir şekilde etki etmesinden ötürü tercih edilmektedir. Suya Yapılan Aşk Büyüsü: Bununla beraber su aşk büyüsü ritüelini icra etmenin pek çok farklı çeşidi olduğunu da bilmenizi isterim. Su dökülmesi suretiyle, suyu karşı tarafa içirmek suretiyle ve veya okunmuş su yardımı ile çiçeklerin sulanması şeklinde su ile icra edilmekte olan aşk büyüsü ritüelleri gerçekleştirilebilmektedir.

Su büyüsünü icra ederek sevdiğiniz bir insanı çok kolay ve rahat bir biçimde kendinize aşık etme fırsatına da erişebileceğinizi bilmenizi isterim. Bu büyünün icrasının gerçekleştirilmesinin ardından sevdiğiniz bir insanı çok rahat ve basit bir biçimde kendinize aşık etmeniz de mümkün olacaktır.

Bu büyü icrası gerçekleştirildiği takdire iyi niyetli olan cinler istediğiniz şeylerin sonuçlanması adına sizlerle beraber çalışacaktır. Bununla beraber kara büyüler dahilinde ise cinler kontrolden çıkabilir ve size ve bununla birlikte sevdiğiniz insanlara da zararlar verebilir. Her büyü icrasının gerçekleştirilmesinin ardından cinsel ve bunun yanı sıra birtakım ruhani varlıklar tılsımlı kelimleler yardımı ile harekete geçecektir.

Su Büyüsü Ritüelinin Etkileri Nelerdir?

Su büyüsü ritüelinin icrasının ardından görülecek olan etkiler çok geniş çaplı olan etkiler olmak ile birlikte aynı zamanda çok kısa bir süre içerisinde etkilerini göstermesi ile de bilinmektedir. Bununla birlikte su büyüsü icrasını sağlamak adına öncelikle iyiden iyiye düşünmeniz gerekli olacaktır. Su büyüsü ritüelinin uygulanması sayesinde sevdiğiniz bir insanı çok rahat bir biçimde kendinize bağlama şansına sahip olacaksınız.

Bununla beraber sevdiğiniz bir insanın sizi aldattığını düşünmekte iseniz bu büyü ritüelinin uygulanması ile birlikte aldatan insanın sizi aldattığı kişiyi de unutmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada su büyüsü icrası sayesinde ticari alanlardaki kazanç miktarını artırma şansına da sahipsiniz. Ayrıca su büyüsü ritüelini kullanarak eksikliklerinizi çok rahat bir biçimde giderebilme şansına da sahip olacaksınız.

Su büyüsü ritüelinin kullanılması ile birlikte iki kişinin arasında açıklıklar yer alıyor ise su büyüsü ritüeli sayesinde bu iki kişinin aralarının düzelmesi de sağlanabilmektedir. Bununla beraber bu büyü ritüelinin icra edilmesi sayesinde kendinizi hayırlı olacak kısmetlere de çekebilme fırsatına sahipsiniz.

Su Büyüsü Nasıl İcra Edilir?

Su büyüsü ritüelinin icrası çok zor bir ritüel olmasından ötürü mutlaka ama mutlaka profesyonel bir biçimde bir insandan yardım almanız önerilmektedir. Bununla birlikte su büyüsü ritüelini bozmak da en az bu su büyüsü ritüelini icra etmek kadar zor olan bir iştir. Bununla birlikte tüm bu nedenlerden ötürü bir defa yapılan su aşk büyüsü bir daha asla geri alınamayacaktır. Bu derecede de yorucu olabilir.

Bu noktada bu büyü ritüelini iyi bir şekilde düşünmenizin ardından ve bu büyü ritüelini uygulama konusunda emin olmanızın ardından büyü icrasını gerçekleştirmeniz gerekecektir. Su büyüsü ritüelini uygulayabilmek adına öncelikle ilk olarak gece yarısı vakitlerinin olmasını beklemeniz gerekecektir. Eğer gece yarısı vakti olduğunda bu büyü ritüelini icra edemiyorsanız sabah vakitlerinde ama daha gün doğmadan tam olarak bir saat öncesi olacak zamanda her insanın uyuduğu bir vakitte bu büyü ritüelini icra etmek için hazırlanmanız gerekecektir.

Bir bardak olacak şekilde içme suyunu plastik bardağa doldurarak başlayın. Bundan sonra bardağa suyu doldurduğunuz sırada su büyüsü ritüeli yerini bulsun ve isteklerim su gibi akarak ulaşacağı yere gitsin demenizin ardından uyu içerek büyü ritüelini tamamlayın. Böylece istediğiniz sonucu elde etmeniz de çok kolay ve aynı zamanda çok iyi bir şekilde mümkün olacaktır.

“Suya Yapılan Aşk Büyüsü” için bir yanıt

misafir87diyorki:

merhab…
19 senelik evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz bana karsı benim aïleme karsi sayğisiz. Merhametsiz saygisiz. Ğucum kalmadi . Nolursun yardim edin hocam. kiminle konuşsam sabert kızım sabret kızım sabrett basşka keime yok . bu dünya babalarını saygısızlıgıyla çocuk büyütmek istemiyorum böyl degildi ne oldu bu adama bende bilmiyotum gül gibi geçeinip gidiyoduk bosanmak istemiyorum cocuklarım küçük babasız büyümesinler ben eşime böyle sabredemiyorum. sizden yardım istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir