Kategoriler
Evlilik Duaları Son Yazılar

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet

Sümmes sebila yesserahu kısmet duası bir şans duasıdır. Şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız ve şansınızı açmak istiyorsanız bu duayı gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Şansınızın ve kısmetinizin açılması için okunacak birden çok dua çeşidi vardır.

Bunlardan ister 1 tanesini isterseniz 2 3 tanesini aynı anda okuyarak duaların etkisini arttırabilirsiniz. Allah, içten bir şekilde dua edenlerin isteğini geri çevirmez, çok kısa bir süre içerisinde şansınız açıldığını hissedeceksinizdir.

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet Duası Ne İşe Yarar?

Sümmes sebila yesserahu kısmet duası şansınızın ve kısmetinizin açılmasını sağlar. Bu duaları düzenli bir şekilde okursanız şansınızın ve kısmetinizin çok kısa bir süre içerisinde açıldığını göreceksiniz. Bu sayede her konuda şansınız artacak ve istediğiniz çoğu şeye sahip olabileceksiniz. Sümmes sebila yesserahu kısmet duası, bir büyü değil adı üstünde bir dua çeşididir. İçiniz rahat bir şekilde bu duayı okuyabilirsiniz.

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet Duası Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sümmes sebila yesserahu kısmet duasını ederken dikkat etmeniz bazı kurallar vardır. Bunlar:

  • Gün içinde sürekli abdestli olmanız gerekmektedir.
  • Gün içinde aklınıza geldikçe bu duayı zikretmeniz gerekmektedir.
  • İnanarak ve yürekten bir şekilde bu duayı okumanız gerekmektedir.
  • Her gün ara vermeden bu duayı sürekli okumanız gerekmektedir.

Bu kurallara dikkat ederek duanızı okursanız, dua daha çabuk etkisini gösterecek ve şansınızı açacaktır.

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet Duası

Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet
Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet

Şansınızın ve kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüp, şansınızı açmak istiyorsanız edeceğiniz dua ”sümmes sebila yesserahu” duasıdır. Bu kısacık cümleyi okumanız şansınızın ve kısmetinizin açılmasını sağlayacaktır. Bu duayı okumanın hiçbir sınırı yoktur. Gün içinde aklınıza geldikçe devamlı olarak bu duayı zikretmeniz gerekmektedir. Gün içinde sürekli olarak bu duayı edeceğinizden dolayı, gün içinde sürekli abdestli olmanız gerekmektedir.

Abdestli olmadan okuduğunuz hiçbir dua kabul olmaz veya çok uzun sürede kabul olur. Şansınızı ne kadar kısa sürede açmak istiyorsanız o kadar çok bu duayı gün içinde zikretmeniz gerekmektedir. Ancak bu dua sadece gün içinde günlük şeyler için şansınızı açmaktadır. Sevdiğinize kavuşmak için, birinin sizi sevmesi için veya bir kısmet bulmanız için bu duayı okumanız bir işe yaramaz. Bunlar gibi sebeplerden dolayı okuyacağınız dua daha uzun ve güçlü olmalıdır.

Şans ve Kısmet Duası

Günlük işleriniz için şansınızı açmak istemiyor, daha farklı sebeplerden dolayı şansını açmak istiyorsanız okuyacağınız dua sümmes sebila yesserahu kısmet duası değildir. Bu ufak, bir cümlelik duayı zikretmek sadece gün içinde şansınızı arttıracaktır. Hayırlı bir kısmet bulmak için şans duası okumak istiyorsanız bu şans duasını okuyabilirsiniz.

Allahümme ya rabbi bi cahi sahıbilvesıleti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habibike Muhammedinil Mustafa ve rasulikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval.

Bu duayı okumanın da bir sayısı yoktur. Gün içinde istediğiniz saatte bu duayı gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Her duada olduğu gibi bu duayı okumadan öncede abdest almanız gerekmektedir. Ne kadar çok okursanız o kadar çabuk duanın etkisini görüp şansınızın açıldığını hissederseniz.

Şans Duası Neden Okunur?

Şans duası okumanın birçok nedeni vardır. Bunlar:

  • Bir iş görüşmesine gidecekseniz, gitmeden önce bu duayı okuyabilirsiniz.
  • Hayırlı bir kısmet bulup yuva kurmak istiyorsanız bu duayı okuyabilirsiniz.
  • Gün içinde şanslı olmak istediğiniz bir olayda bu duayı okuyabilirsiniz.
  • Sadece kendinizin için değil bir başkası içinde bu duayı okuyup o kişinin şanslı olmasını sağlayabilirsiniz.

Rızık Büyütmek İçin Okunacak Şans Duaları

“Allahümme salli ala nuril envar” ve sirril esrar” ve miftahi babi’l ethar, ve ashabihil ahyar. Adede in’amillahi ve ifdalih” bu salavatı her farz namazından sonra okumanız işinizin bereketli ve bol kazançlı olmasını sağlamaktadır. Eğer geçim sıkıntısı çekiyorsanız, aldığınız maaş evinizi geçindirmeye yetmiyorsa veya bir işiniz yoksa iş arıyorsanız bu salavatı gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.

Düzenli bir şekilde her farz namazı sonrası bu salavatı okumanız en kısa süre içerisinde geçim sıkıntınızı bitirip, maaşınızın artmasına veya iş bulmanıza sebep olacaktır. İnanarak düzenli bir şekilde okumanız duanın etkisini arttıracaktır.

“Sümmes Sebila Yesserahu Kısmet” için bir yanıt

günseli budakdiyorki:

arkadaşlar benim gerçekten para olsun aşk olsun iş olsun kısmetim net kapalı . evlendim çok uzun sürmeden boşandım . işsizim param yok napıcam edicem derken yasin hocayı buldum .Allah resmen karşıma çıkardı kısmet açma işlemi yapıldıktan sonra bir süre sonra biriyle tanıştım şuan nişanlıyız . işlerim okdar o kadar mükemmel gidior ki allah nazar değdirmesin . hocama daha önce neden bulmadım diye kendime çok kızıyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir