Kategoriler
Kısmet Açma Büyüleri

Şans Büyüsü

İnsanların hayatta en çok yakındığı şeylerin başında şanssızlık gelmektedir. Pek çok insan şanslı olursa her şeyi başarabileceğine inanır. Bu yüzden şans büyüsü, çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır ve en çok tercih edilen büyüler arasındadır. İşi yolunda gitmeyen insanlar, her işi ters giden insanlar, çevresinde şansız oldukları söylenen insanlar bu büyüye başvurabilir. Şans büyüsü yaş ve cinsiyet ayırt etmeden herkese uygulanabilmektedir.

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans büyüsünün birden fazla yapılma şekli vardır. Şans büyüsü için büyü yapılacak kişi hakkında bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Bu bilgiler arasında kişinin isminin yanı sıra doğum tarihi önemli bir yer tutar.

Öte yandan büyü yapılacak kişinin fotoğrafı da gerekmektedir. Büyünün etkili olabilmesi için ise bu bilgilerin doğru bir şekilde aktarılması şarttır. Şans büyülerin kişilerin kendi doğrultusunda yapılabileceği gibi, bir başkasının aracılığıyla da yapılabilir.

Şans Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Şans büyüsünün etkili olması için birkaç faktör bulunur.

Bunlar şu şekildedir:

  • Büyüyü yapan medyumun bilgisi
  • Büyüyü yapan medyumun bu konudaki tecrübesi
  • Büyü yaptıracak olan kişinin büyüye inancı
  • Büyü yaptıracak olan kişiye ait bilgiler
  • Büyü yaptıracak kişi ve medyum arasındaki güven bağı

Şans Büyüsü Etkili Midir?

Şans, genel bir kavram olduğu ve pek çok şeyi kapsadığı için şans büyüsü, oldukça güçlüdür. Kişilerin üzerinde olumluluk sağlar ve kişilerin pek çok işi yolunda gider.

Şans Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bütün büyülerde olduğu gibi şans büyüsünü de medyum hocalar tarafından yapmaktadır. Olumsuz ve geriye dönülmez sonuçlar doğurabileceğinden, bu büyüyü kişilerin evde tek başlarına yapmaları sakıncalıdır. Mutlaka uzman bir medyum aracılığıyla işlemin gerçekleştirilmesi gerekir.

Şans Büyüleri Etkisini Ne Kadar Zamanda Gösterir?

Pek çok büyüde olduğu gibi, şans büyüsünün de etkisini ne zaman göstereceğini tam olarak bilmek mümkün değildir. Fakat büyü yaptıran kişilerin yorumları dikkate alındığında, ortalama olarak üç ve beş hafta denilebilir.

Yine de bu kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Süre geciktiği takdirde sabretmek gerekir. Ancak büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren uzunca yıllar hatta ömür boyu devam edebilmektedir.

Etkili Bağlama Duası ile ilgili videomuzu izlemek için linke tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir