Ana sayfa Papaz Büyüleri Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

795
0
papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsü, çok farklı amaçlarla yapılabilmektedir. Büyü kitaplarında çok önemli bir yere sahiptir ve ilk Hıristiyanların döneminden yayılmaya başlamıştır.

Papaz büyüsü günümüze kadar uzanmıştır ve son derece etkili bir kara büyüdür. Büyünün yapılması kadar bozulması da son derece zordur. Mutlaka işini bilen kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Etkileri insanlara çok fazla zarar verebilmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün yapımı aşamanda yanlış bilinen çok fazla rivayet bulunmaktadır. Büyü yapılırken adet kanı ya da başka malzemeler kullanılmamaktadır. Adının papaz büyüsü olması papazlar tarafından yapılması gerektiğini düşündürmemektedir. Çok keskin ve etkili olan bu büyü Süryanice ve İbranice dillerle yapılmaktadır. Medyumlar bu büyüyü yaptıkları esnada cinlerle iletişime geçmektedir. Eşya ya da papaz aracılığıyla yapılmasına gerek yoktur.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapmalıdır?

Papaz büyüsünü yapacak kişilerin papaz olmasına gerek yoktur. Fakat bu büyüyü yapacak kişilerin mutlaka işinin ehli olması gerekmektedir. Bu şekilde anılmasının sebebi Hıristiyanların yaptıkları ritüellerden dolayıdır.

Büyüyü yaptıracak olan kişiler, çok detaylı bir araştırma yapmalıdır. Bu büyünün tutabilmesi açısından da çok önemlidir. Büyüyü yapacak olan kişinin bazı ilimler hakkında. Çok iyi bilgi sahibi olması gerekmektedir. Süryanice ve İbranice dillerine bu büyüde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Büyüye yapacak olan kişi de bu dilleri bilmelidir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bunun için medyumlara gitmektedir. Medyumlar bu büyüyü yapmakta kaçınmakta ve talepleri geri çevirebilmektedir. Bu büyü manevi anlamda insanı yıpratabilmektedir. Bu nedenle medyumlar uğraşmak istememektedir. Papaz büyüsü yapılırsa görülebilecek bazı belirtiler şu şekildedir;

  • İş alanında başarılı olan kişiler başarısızlık yaşamaya başlayabilmektedir.
  • Ticari işlerle uğraşan kişilerin ticaretinde durgunluklar
  • Bereket içinde olan kişilerin borçlanması
  • Evli kişilerin arasının bozulması gibi belirtileri bulunmaktadır. Büyüye maruz kalan kişilerde mutlaka bunlar gözlemlenmektedir. İleri boyutlara gitmeden bozulması gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü yapıldığı şüphesi olsa bile mutlaka bir medyuma başvurulması gerekmektedir. Papaz büyüsünü bozacak olan medyumlar ilk olarak büyünün tesirini incelemektedir. Daha sonra gerekli duaları hazırlamaktadır. Buna uygun olarak da ritüeller gerçekleştirmektedir. Bu şekilde papaz büyüsü bozulabilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here