Kategoriler
Papaz Büyüleri

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, çok farklı amaçlarla yapılabilmektedir. Büyü kitaplarında çok önemli bir yere sahiptir ve ilk Hıristiyanların döneminden yayılmaya başlamıştır.

Papaz büyüsü günümüze kadar uzanmıştır ve son derece etkili bir kara büyüdür. Büyünün yapılması kadar bozulması da son derece zordur. Mutlaka işini bilen kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Etkileri insanlara çok fazla zarar verebilmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün yapımı aşamanda yanlış bilinen çok fazla rivayet bulunmaktadır. Büyü yapılırken adet kanı ya da başka malzemeler kullanılmamaktadır. Adının papaz büyüsü olması papazlar tarafından yapılması gerektiğini düşündürmemektedir. Çok keskin ve etkili olan bu büyü Süryanice ve İbranice dillerle yapılmaktadır. Medyumlar bu büyüyü yaptıkları esnada cinlerle iletişime geçmektedir. Eşya ya da papaz aracılığıyla yapılmasına gerek yoktur.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapmalıdır?

Papaz büyüsünü yapacak kişilerin papaz olmasına gerek yoktur. Fakat bu büyüyü yapacak kişilerin mutlaka işinin ehli olması gerekmektedir. Bu şekilde anılmasının sebebi Hıristiyanların yaptıkları ritüellerden dolayıdır.

Büyüyü yaptıracak olan kişiler, çok detaylı bir araştırma yapmalıdır. Bu büyünün tutabilmesi açısından da çok önemlidir. Büyüyü yapacak olan kişinin bazı ilimler hakkında. Çok iyi bilgi sahibi olması gerekmektedir. Süryanice ve İbranice dillerine bu büyüde çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Büyüye yapacak olan kişi de bu dilleri bilmelidir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bunun için medyumlara gitmektedir. Medyumlar bu büyüyü yapmakta kaçınmakta ve talepleri geri çevirebilmektedir. Bu büyü manevi anlamda insanı yıpratabilmektedir. Bu nedenle medyumlar uğraşmak istememektedir. Papaz büyüsü yapılırsa görülebilecek bazı belirtiler şu şekildedir;

  • İş alanında başarılı olan kişiler başarısızlık yaşamaya başlayabilmektedir.
  • Ticari işlerle uğraşan kişilerin ticaretinde durgunluklar
  • Bereket içinde olan kişilerin borçlanması
  • Evli kişilerin arasının bozulması gibi belirtileri bulunmaktadır. Büyüye maruz kalan kişilerde mutlaka bunlar gözlemlenmektedir. İleri boyutlara gitmeden bozulması gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü yapıldığı şüphesi olsa bile mutlaka bir medyuma başvurulması gerekmektedir. Papaz büyüsünü bozacak olan medyumlar ilk olarak büyünün tesirini incelemektedir. Daha sonra gerekli duaları hazırlamaktadır. Buna uygun olarak da ritüeller gerçekleştirmektedir. Bu şekilde papaz büyüsü bozulabilmektedir.

“Papaz Büyüsü” için 5 yanıt

cavidediyorki:

Ben gelinimi hiç sevmem Büyü yaptırmakiçin hoca arıordum ve google aramalrım snucnda yasin hocya ulaştım niyetim ciddydi büyü yaaptrmayı kafaya kymuştum ama yasin hoca beni vazgcrdi hemide yanlış yapmaktan kurtardı.

Murtazadiyorki:

Aynen öyle.. Büyü haram! Hak yol islam!! olduğu gibi doğru yolda dua yoludur kardeşler..!!

Sibel-izmr35,5diyorki:

Selamlar, ben google de papaz büyüsü aralamaları yaparken ulaştım bu siteye. Aradım yasişn beyi ancak büyü yapmadığını öyle güzel bir dille anlattı ki adeta kapıldım. Çok güzel açıklayıcı örneklerle beni yapacağım bu yanlıştan vazgeçirdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Şükranlarımı sunarım.

MURATHANdiyorki:

SELAMIN ALEYKÜM BEN YASİN HOCAYI ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE BULDUM GERÇEKTEN ÇOK BAŞARILI İŞİNDE UZMAN BİRİ DEDİ BENDE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM 17 GÜNDE VEFKİM SONUÇ VERDİ ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDEYRİM

Hidayetdiyorki:

En doğru… papaz büyüsü nasıl yapılır??… aralamaları….. yapakene buldum…. hocamı ben… Kendisi hakikaten işinin ehli bir hoca….. hem büyü olmaden hemde dua….. ile sonuç almışez…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir