Kategoriler
Muhabbet Büyüleri

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar? küslük ve geçimsizlik yaşayanların sık sık tercih etmiş olduğu bir büyü çeşidi olmaktadır. Bu nedenle büyüyü yaptıran kişiler, muhabbet büyüsü kaç günde tutar? Sorusunu merak etmektedir. Bu soru üzerine çeşitli kaynaklardan araştırmalar yapılıp, sorunun cevabını aranmaktadır. Bu sorunun en net cevabı içinde kişiler, uzmanlara başvurmaktadır.

Muhabbet büyüsü, sevgi ve sıcaklık oluşturmak amaçlı tercih edilen bir araç olmaktadır. Muhabbet büyüsünün etki etmesi içinde belli sürelerin geçmesi gerekmektedir. Büyü, anında etki vermediği gibi bir süre bekletmektedir. Ancak bu bekleyiş süresi pek uzun süreleri kapsamamaktadır. Bir zaman sonra anında etkisini gösteren büyüler, son zamanlarda sık sık tercih edilmektedir.

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü, ilgisiz kalan kişilerin, ilgi istedikleri kişi için yaptırmış oldukları bir büyüdür. Etkili ve kolay bir şekilde yapılan büyü, birkaç gün içerisinde etkisini göstermektedir. Genel olarak sevgi, aşk, bağlılık ve ilgi için tercih edilen büyü, küslük ve anlaşmazlık gibi olumsuz sorunları da ortadan tam anlamıyla kaldırmaktadır.

Kimler Muhabbet Büyüsü Yaptırabilir? Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Muhabbet büyüsünü, ihtiyaç duyan herkes kolay bir şekilde yaptırabilmektedir. Arkadaşıyla, eşiyle veya ailesiyle sorunlar yaşayan kişiler, muhabbet büyüsü yaptırabilir. Sevgi, dostluk ve bağımlılığı artırmak amaçlı muhabbet büyüsünden yararlanılabilir. Muhabbet büyüsüne ihtiyaç duyan herkes, büyük bir güven ile muhabbet büyüsünü yaptırabilirler.

Muhabbet Büyüsü Tutma Süresi

Muhabbet büyüsü, kısa bir zaman içerisinde etki etmeye başlayan bir büyüdür. Çok tesirli olan muhabbet büyüsü, 48 saat içerisinde tesirini göstermeye başlar. Olumlu bir sonuç içinde büyü, 15-20 gün beklemelidir. Büyünün olumlu etkisi 15-20 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda büyü, 1 ay içerisinde de etki etmektedir. Büyü, kesin bir şekilde tesir etmektedir.

Yapılış Amacı, Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Muhabbet büyüsünün yapılış amacı, sevgiyi ve bağımlılığı artırmak olarak gösterilmektedir.

Genel olarak büyü, şu amaçlar için yapılmaktadır;

Dostluk

  • Aşk
  • Bağlılık
  • Küslüğün kalkması
  • Sevgi ve sıcaklık
  • Anlaşmazlığın bitmesi
  • Sert kişileri yumuşatma

Muhabbet büyüsünün yapılaş amacı, genel olarak bu şekilde olmaktadır. Aşk, dostluk, arkadaşlık, anlaşmazlığın ortadan kalkması ve ilgi için yapılmaktadır.

“Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?” için 3 yanıt

zehradiyorki:

Babamla annemin arası aşırı derece de bozulmaya başlamıştı muahbbetleri hiç eskisi gbi değildi
her gün kavga etmeye başlamışlardı.bu durum beni cok üzüyodu enson çare yasin hocaya başvurdum ve bna yardımcı oldu allah razı olsun hocam ve dualar sayesinde yavaş yavaş araları eskisi olamaya başladı şimdi daha iyiyz

şehribandiyorki:

eskisevgilimpeşimi bi türlü bırakmıyodu artık korkmaya başlamıştım ne yaparsam yapayım rahat değildim sağolsun ipek arkadaşımın önerisiyle yasinhocayı buldum bana cok yardımcı oldu kaç zamandır beni ne arıyor ne bi rahatsızlıksöz konusu değil hepsi hocam sayesindee

Mehmetdiyorki:

Muhabbet celbi konusunda hocamı tek geçerim. İşini layığıyla yapan ender hocalardan birisidir kendisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir