Kategoriler
Soğutma Duaları

Kuvvetli Soğutma Duası

Kuvvetli Soğutma Duası

Bu yazımızda sizlere kuvvetli soğutma duası hakkın bilgi vermeye çalışacağız. Kuvvetli soğutma duası temelde insan ilişkilerini hedef alarak, yakın ilişki içinde olan iki insanı birbirinden uzaklaştırmayı ya da aralarında kurmuş oldukları bağı tamamen koparmayı amaçlayan bir duadır.

Bu sayede sizler yakın olmasını istemediğiniz iki insanın bağını koparabilir, sizin kendinize yakın olmasını istemediğiniz bir insanı kendinizden uzaklaştırabilir, arkadaşınızın ya da sevgilinizin tehlikeli ya da sizin sevmediğiniz arkadaşlarını hayatınızdan çıkarabilir ve bu sayede de huzurlu bir hayat sürebilirsiniz.

Ancak her şeyden önemlisi bu kuvvetli soğutma duasını okutur iken dikkatli düşünmelisiniz. Bu dua oldukça güçlü bir duadır ve herkes tarafından yapılabilen bir dua değildir. O neden ile mutlaka bir danışmana başvurmalı, alanında uzman ve yeterli derecede bilgi sahibi bir insanın sizleri yönlendirmesi ışığında gerekenleri yerine getirerek duayı yapabilirsiniz. Şimdi yazımızda sizlere asıl gereken şeyleri ve nasıl yapmanız gerektiğini anlatacak ve kafanızdaki soru işaretlerini elimizden geldiği kadar kaldıracağız.

Kuvvetli Bir Şekilde Soğutma Duasını Ne Zaman Yapabilirim

Bu duayı yapmak için belirli bir zaman gerekmez sadece sizin bağını koparmak istediğiniz bir durum olması duayı yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. O neden ile hayatınızda ya da etrafınızda bu ya da buna benzer bir durum var ise mutlaka soğutma duasını yaptırmayı düşünmelisiniz. Her şeyden önce bir uzmana danışmalı ve fikir almalısınız.

Ayrıca bu noktada duayı yaptırır iken niyet çok önemlidir. İyi niyet ile yapılan dua etrafa olumlu enerjiler yayar ve insanın kendi potansiyelini yükseltmesini sağlar. Bu sayede siz de o yaymış olduğunuz olumlu duygulardan ve enerjiden yararlanabilir hale gelirsiniz.

Kuvvetli Bir Şekilde Soğutma Duasını Nerede Yaptırabilirim, Kuvvetli Soğutma Duası

Kuvvetli soğutma duasını nerede yaptıracağız sizin birlikte çalışmak istediğiniz uzman danışmanınız ile kararlaştırmanız gereken bir şeydir. Neticede bu konu ile ilgili tüm gerekli bilgileri uzman danışmanınıza sorarak öğrenebilir ve duanın nerede yapılacağı ile ilgili ortak bir karar varabilirsiniz.

Bu durumun önem arz edip etmediğini öğrenmek de ancak ve ancak uzmanınıza sorarak mümkündür. Çünkü her durumda ve her koşulda soğutma duası yapılmaz ve yapılış tarzı da aynı olmaz. O neden ile siz kendinize özel olan durumu uzmanınıza anlatarak öncelikle sizin durumunuzda izlenmesi gereken yolu dikkatlice çizip sonrasında da yapmanız gerekenleri öğrenmeniz gerekmektedir. Sizler dua sürecinde üzerinize düşenleri yaptıktan sonra tek yapmanız gereken duanın etki ettiğiniz gözlemlemek olacaktır.

“Kuvvetli Soğutma Duası” için 2 yanıt

Beyzadiyorki:

SELAM BEN BEYZA… kız kardeşimin eski erkek arkadaşından soğuması için hocaya basvurdum takıntı haline getirmiş durumdaydı naptıysak uzaklaştıramıyoduk cocuk onu istemiyodu bende hoca arayışına cıktım yasin hoca baya övgü almış dün kendisiyle görüştük baya ilgiliydi yarın tekrardan görüşücez napmam gerktiğini detayları ile anlatıcak bakalım nasıl olcak nelr olcak tekraardan yzarımm

Goncadiyorki:

Benimde böyle bir soğutma duasına ihtiyacım var. Herkes sizi öneriyor hocam yarın gün içinde mutlaka ulaşacağım size.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir