Kategoriler
Medyum

Kastamonu Medyum Hoca

Kastamonu Medyum Hoca

Kastamonu medyum hoca Kastamonu ilinde ikamet eden ve Kastamonu’da kendi başlarına yaşadıkları olayların üstesinden gelemeyen insanlara yardım eden medyumlardır. Çok farklı alanlarda uzmanlaşan medyumlar ruhani varlıklar le iletişime geçebilmektedir. Bu noktada insanların kaybettiği bir eşyanın ruhani varlıklar aracılığıyla çok kısa bir sürede bulunması gibi birçok farklı deneyim söz konusudur.

Kastamonu medyum hoca elde ettiği bilgileri ve deneyimlerini sadece insanlara yardım etmek amacıyla kullanmaktadır. Bu noktada Kastamonu medyumları diğer medyumla gibi büyüler yapabilmekte ve ruhani varlıklar ile iletişime geçebilmektedirler. Ancak çoğu medyumun kara büyü yapmayı tercih etmediği ve ayrıca sahte medyumların varlığının da unutulmaması gereklidir.

Kastamonu Medyum Nasıl Ulaşırım?

Kastamonu medyum nasıl ulaşırım sorusu özellikle Kastamonu içerisinde bulunan ve herhangi bir büyü yaptırmak amacıyla medyuma ihtiyacı olan kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu noktada bir medyuma ulaşmak için eski usul olan tanıdık vasıtasıyla ulaşmak mümkündür.

Kastamonu medyumuna daha önce giden bir kişi aracılığıyla medyumla görüşülebilmektedir. Ancak aracı vasıtasıyla alınan bu randevuların hızlı bir şekilde olmama ihtimali bulunmaktadır. Ancak daha önce giden bir kişinin deneyimleri vasıtasıyla gidildiği için güvenilir bir yöntemdir.

Kastamonu medyum nasıl ulaşırım sorusuna verilen bir diğer yanıt ise internet olmuştur. Son zamanlarda her şeyin internetten yapılabiliyor olmasıyla ve pandeminin de getirisiyle medyumlar ile internetten görüşülmeye başlanmıştır.

Bu noktada Kastamonu medyumları da diğer tüm medyumlar gibi kendi internet sitelerini açmışlardır. Ancak medyumların internete kaymaları sonucunda dolandırıcı medyumlar ortaya çıkmışlardır. Sahte medyumlara karşı özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kastamonu Medyum Hoca Neler Yapar?

Kastamonu medyum hoca neler yapar sorusunun cevabı tabii ki insanların kendi başlarına üstesinden gelemedikleri konularda insanlara yardım etmeleri olacaktır. Medyumlar insanların kendi başlarına üstesinden gelmeyi defalarca denedikleri ancak bir türlü sorunlarını çözemedikleri ruhani konularda yardımcı olmaktadırlar.

Medyumlar ayrıca büyü alanında uzman kişilerdir. Kastamonu medyumları da ak büyü ya da kara büyü olarak çeşitlenen bu büyü alanında işlemler yapabilmektedir. Ak büyü olarak aşık etme, bağlama, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, cin çıkarma ya da büyü bozma gibi büyüler yapabilmektedirler.

Kastamonu medyum hoca neler yapar sorusunda kara büyü alanına bakıldığında diğer tüm medyumlar gibi Kastamonu medyumlarının da kara büyü yapabildikleri söylenebilir. Ancak çoğu medyum kara büyüyü lanetli olarak görmektedir. Bu noktada kara büyü yapmak isteyen medyumlar ile görüşülmesi gereklidir.

Kara büyü alanında büyüler yapan Kastamonu medyumları ise boşanma büyüsü, iki sevgiliyi birbirinden ayırmak amacıyla, evliliğe zarar veren kayınvalidenin acı çekmesi amacıyla, cin musallatı gibi amaçlar ile büyüler yapabilmektedir. Bunlara ek olarak papaz büyüsü, sabun büyüsü, delirtme büyüsü, ölüm büyüsü gibi büyüler yapılabilmektedir.

Kastamonu Medyum Hoca Seçerken Dikkat Edilecekler

Kastamonu medyum hoca seçerken dikkat edilecekler oldukça önemlidir. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla sahte medyum ortaya çıktığı için medyuma ihtiyacı olan kişilerin dikkat edilecekler konusuna önem vermesi gerekmektedir.

Ayrıca bazı medyumlar bazı büyüleri yapmak istememektedir. Bu yüzden doğru medyumun bulunması gereklidir. Doğru medyumun bulunması adına dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Kastamonu medyum hoca seçerken dikkat edilecekler şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle medyumun hangi alanlarda uzmanlaştığına bakılmalıdır. İstenilen büyü alanında uzmanlaşmamış bir medyuma yüksek meblağlarda para harcansa da büyünün etkisiz olma ihtimali vardır.
  • Medyumların kendi sitelerinin dikkatle ve titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Sitelerin incelenmesi yapıldığında medyumun hangi alanlarda uzman olduğu ve gerçek bir medyum olup olmadığı rahatlıkla anlaşılacaktır. Çünkü çoğu sahte medyum sitede bulunan makalelerin okunmadığını düşünerek boş bilgiler ile yazmaktadır.
  • Dolandırıcılığa karşı bir Kastamonu medyumu ile yüz yüze görüşülmesi önerilmektedir. Karşı karşıya olunduğu takdirde bir medyumun sahte ya da gerçek bir medyum olduğu rahatlıkla anlaşılabilecektir.
  • Medyumların kendi internet siteleri dışında daha önce medyuma giden ve o konu hakkında görüş bildirdikleri medyum yorum siteleri bulunmaktadır. Bu noktada doğru medyum seçimi için yapılan deneyimlerin incelenmesi gereklidir.
  • Daha önce seçilen medyum ile iletişime geçmiş bir kişi ile görüşülmesi daha önce medyum ile yaşanan deneyimlerin nasıl olduğunun araştırılması, seçilen medyumun doğru bir seçim olup olmadığının anlaşmasını sağlayacaktır.

Adana İmamoğlu Medyum yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir