Kategoriler
Büyüler

Kaşık Büyüsü

En eski büyüler arasında yer alan kaşık büyüsü sevgilileri veya çiftleri birbirine bağlamak veya birbirinden soğutmak için kullanılır. Etkisini kısa zamanda gösterir ve uzman biri tarafından yapılmalıdır. Bu büyü kırmızı büyüler arasında yer alan son derece etkili bir büyüdür.

Kaşık Nasıl Yapılır?

Tahta kaşık veya demir kaşık kullanılarak yapılan kaşık büyüsü kaşıkların üzerine uygulama yapılacak kişilerin isimlerinin yazılması, bunların bağlanması ardından toprağa gömülmesi ile yapılır.

  • Çiftin arasının düzelmesi için yapılıyor ise kaşıklar birbirine bakacak şekilde mezara gömülür.
  • ​​​Ayrılmaları için yapılan büyüklerde ise kaşıklar ters şekilde bağlanıp mezara gömülür. Kaşıkların bağlanma şekilleri, üzerine okunan ve yazılan dualar, gömülme yeri ve zamanı da büyü için son derece önemlidir.

Kaşık Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kişiyi bağlamak için yapılan kaşık büyüsü doğru yapıldığı zaman o kişinin rüyasında sizi görmesine, yaptıklarından pişmanlık duymasına, mutlu günleri hayal edip tekrar sizi istenmesine yol açar.

Kişileri ayırmak için yapılan kaşık büyüsü sonucunda büyü yapılan kişi veya çift arasında aniden soğuma, birbirlerini gördükleri zaman sinirlenme, kavga etme gibi sonuçlar meydana gelir. Bu anlaşmazlık ileri seviyeye çıkıp büyüye müdahale edilmezse soğuma devam edecek ve en son ayrılık ile sonuçlanacaktır.

Kaşık Büyüsünün Etkisi Nedir?

Kaşık büyüsü yapılırken yaptıran kişi sonucunu göze almalı ve büyüyü buna göre yaptırmalıdır. Kendisi veya başkası için yaptırdığı büyünün ne gibi sonuçlar doğuracağını önceden düşünmeli ve buna göre karar vermelidir. Büyünün üzerinde diğer önemli husus ise büyüyü yapan kişinin işinde ne kadar başarılı olduğudur. Sonuçta büyüklerde kullanılan tılsım ve metafizik varlıkların ilerde sıkıntı çıkarmaması gerekir.

Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra 7-41 gün arasında etkisini gösterir. Bu sürede yapılan işleme göre kişi ile aranız iyileşir veya bozulur. Kırmızı büyüler arasında yer alan bu büyü son derece etkili olup bozulmadığı taktirde ömür boyu sürme imkanı olacak kadar etkili bir büyüdür.

Eğer size veya çevrenizden birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünüyor iseniz bir hoca veya medyumdan yardım almak son derece önemlidir. Sonuçta büyü yaptırmak büyü bozmaktan daha kolaydır.

“Kaşık Büyüsü” için 2 yanıt

zeynepdiyorki:

HAYATIMDA İLK DEFA BÖLE ŞELERE BAŞVURDUM FAZLA İNANAN BİRİ DEİLİMDİR AMA HER YOLU DENEDİK BARİ BUNU DA DENİYİM DEDİM VE SONUC GERÇEKTEN BENİ ŞAŞIRTTI. HEM HOCA ÇOK İLGİLİ HEMDE İŞİNİ TEMİZ BİŞEKİLDE YAPTI SMDİ HER ŞEY COK DAHA İİİ COK MUTLUYUM.

Aynurdiyorki:

Kaşık büyüsünün ne olduğunu ilk etapta bilmiyordum sağolsun hocamız çok güzel bir şekilde ifade etti ve üçlü tılsım dua uygulaması yapıldı bana büyü olmadan ve sonuç muhteşem:) Teşekkürler tekrardan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir