Kategoriler
Büyüler

Kara Büyü

Büyüler arasında en olumsuzu ve en çok kötü duruma neden olan kara büyü, son derece tehlikeli bir büyüdür. Medyumcuların en çok zorlandığı büyü olarak bilinir.

Kara büyü, genellikle insanların hayatlarında olumsuzlukların olması için yapılmaktadır. Kara büyü yapılan kişiler intihara kadar gidebilir. Bu nedenle dikkate alınması gereken bir büyüdür.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Bu büyü oldukça kötü amaçlar için yapılmaktadır. Kara büyüyü yapmak oldukça tehlikelidir. Bu büyünün gerçekleşmesi için cinlerden yararlanılır. Cinler sayesinde büyü yapılan kişi tamamen kontrolsüz bir hale gelir. Kara büyüyü yapmak oldukça zahmetli ve fazla ilim gerektirir. Bu nedenle her medyumcu kara büyü yapamaz.

Kara Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Kara büyünün oldukça büyük tehlikeleri vardır. Ancak kendini gösteren ciddi belirtileri bulunur.

Kara büyü belirtileri ise şunlardır:

  • Uyku esnasında konuşma, uyurgezerlik durumu, uykuya dalamama, uyanmakta zorluk yaşama gibi durumlar
  • Hiçbir neden yokken oluşan psikolojik sorunlar
  • Çevreden kendini soyutlama ve uzaklaşma durumu
  • İçe kapanıklık
  • Her olaya karşı olumsuz düşünceler oluşması
  • Sebepsiz yere depresyon yaşamak

Bu belirtiler kara büyünün yaygın olarak karşılaşılan belirtileri arasında yer alır.

Kara Büyüyü Bozma, Kara Büyü

Kara büyüyü yapmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu büyüyü bozmakta bir o kadar zordur. Kara büyü bozdurmak isteyen kişiler mutlaka medyumcu ya da alim bir hocadan destek almalıdır. Kişi kendi çabasıyla bu büyüyü bozamaz. Bu büyünün çözülmesinde çizimler ve tılsımlı yazılar kullanılmaktadır. Bu konuda mutlaka belirtilen kurallara uymak gerekir.

En Çok Tehlikeye Sahip Kara Büyüler

Kara büyü, son derece tehlikeli bir büyüdür. İnsanın tamamen sinir sistemine hükmeden bu büyü cinler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu büyüyü yapacak olan cinler ne kadar kuvvetli ise büyünün kişi üzerinde yarattığı tesirde o kadar kuvvetli olur.

Kara büyü yapımında eğer büyüyü yapacak olan kişi bu güçleri kontrol edemez ise bu güçlerin zararından kurtulamaz. Bu nedenle kara büyü, büyüler arasında en tehlikeli olanıdır. Enerji kontrolünün sağlanması son derece önemlidir. Kara büyünün tehlikesi mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir