Kategoriler
Geri Getirme Duaları

Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?

Eşinizle başlarda sevgi dolu bir yuvanız varken biranda birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır? konusunda bilgi edinmek isterseniz : Aranızda erişilmez dağlar girmiş veya buz gibi rüzgarlar estiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu durumlar giderek arttığında artık geri dönülmez bir yola girmiş olabilirsiniz.

Eşiniz artık sizinle kalmak istemeyebilir. Terk edilmek sizi üzecek olsa da eşinizi geri getirmek için geri getirme duası yapabilirsiniz. Peki, ama geri getirme duası nasıl yapılır? Bu noktada havas ilmini tamamlamış bir hocadan yardım almanız uygun olacaktır. Hem sevdiğinizi geri getirirsiniz hem de artık eskisinden de daha mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. Yirmi dört saat içerisinde etkisini gösteren duayı okuduğunuzda sevgiliniz yanınızdan bir saniye bile olsa ayrılmak istemeyecektir.

Giden Sevgilimi Geri Getirebilir Miyim? Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?

Sevgilinizin size bir bakışı bir gülüşü kendisine aşık etmişken biranda her şey tersine dönmüş ve hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Alışılmışın dışına çıkıldığında hayat oldukça yorucu ve keyifsiz bir hal alacaktır.

Sevgiliniz gitti diye karalar bağlayıp oturmaktansa onun için işinin ehli ve havas ilmini başarıyla tamamlamış bir hocadan yardım alarak geri getirme duası yapabilirsiniz. Geri getirme duası nasıl yapılır? Sorusu birçok kişinin merak konusu.

En anlamlı yapılacak olan dua resmine bakarak ve bir tespih yardımıyla zikir çekilerek yapılan duadır. Belirli aralıklarla okuyacak olduğunuz dua sayesinde giden sevgiliniz size geri gelecektir. Eşsiz ve bir o kadar da mutlu olacağınız aşk hayatınızın başlatabilirsiniz. Sonsuza kadar mutluluğun kapısını araladığınız anda hayatınız daha renkli hale gelecek.

Giden Sevgili Veya Eş İçin Neler Yapılabilir?

Yılarca mutlulukla yaşadığınız sevginiz artık son bulmuş olabilir. Ancak onsuz sevginin olmadığını düşünecek kadar da umutsuzluğa kapılmak da yanlış olacaktır. Bu nedenle akla gelen bir soru da giden sevgili için neler yapılabilir, geri getirme duası nasıl yapılır? Sorusu olacaktır.

Şu şekilde sıralama yapabiliriz:

  • Öncelikle giden sevgilinizi sosyal medya üzerinden paylaştıklarını görmemezlikten gelmeyin,
  • Daha önce gittiğiniz yerlere tekrar uğramanız anılarınızı canlı tutacaktır.
  • Temiz bir niyetle sevgilinizin geri gelmesi için dua edebilirsiniz.

Kısacası giden sevgiliniz için onun resmine bakarak sevgilinizi geri getirme duası okuyarak kendinize geri getirebilir hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

 

“Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?” için 2 yanıt

berfindiyorki:

erkek krdeşm hiç evd durmuyodu kaçıp giderdi en snnda tmemen gtti geri glmesi için cok ugrştk önceden hiç ble seeler ypmazdı dualara bsvurmaya karr verdk yasin hocayla tanıstm napmam gerektini anlltı bende uyguladm saolsn hocam sayesnde suan daha iyi eve kalmaya başladı bizlere yakınlık kuruyor hocamdan allahrazı olsn inş

Nurtendiyorki:

Çok ihtiyacım vardı ve eksik olmasın hocam başarılı bir şekilde uyguladı. Allah razı olsun hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir