Kategoriler
Bağlama Büyüleri

Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz. İlişki yaşadığınız sevgiliniz, evli olduğunuz eşiniz, nişanlınız ya da sözlünüz ile bağlarınızın zayıfladığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu noktada eski bağınızı sağlamak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Büyü bu yöntemlerden birisi olarak karşımıza çıkar.

Bağlama büyüsü en eski ve en tesirli büyülerden birisi olarak karşımıza çıkar. İkili ilişkilerde kimi zaman duygular yoğunlaşabilir, kimi zaman yoğunluğunu kaybedebilir. Bu noktada duygusal yoğunlukta bulunan kişiler, karşı tarafın tekrardan kendisine bağlanmasını ister. Bu durum ile karşı karşıya kalan bazı insanlar bağlama büyüsünden faydalanırlar.

Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genel olarak kadın erkek ilişkilerinde aradaki çekimin her zaman zirvede kalması istenir. Bu çekimin yetersiz kalması ilişkinin zedelenmesine yol açar. Evli olduğu adam ya da kadının evine olan ilgisi de zamanla azalabilir. Birçok sebepten dolayı bağlama büyüsüne başvurulmaktadır. Platonik aşık olan bireyler de karşı tarafın kendisine bağlanması için bağlama büyüsü yaparlar.

Zihinsel uyun, cinsel istek ve güçlü bir ilişki için bireyler bağlama büyüsünü yaptırmayı düşünür ve bu büyü hakkında bilgi sahibi olmaya koyulurlar. Fiziksel ve manevi anlamda zarar vermeyecek olan bu büyü, her medyum tarafından başarılı bir şekilde yapılamayabilir. Bu noktada doğru bir medyum bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

 Bağlama büyüsü neden yapılır gelin hep beraber inceleyelim. Genel olarak size gelmesini istediğiniz kişiye yapabileceğiniz bu büyünün tesirinin büyük olduğunu bilmenizde fayda var. Yer yüzündeki en güzel duygu olan aşk, karşılıksız kaldığı vakit can sıkabilir. Bu noktada bireyler karşılıksız aşklarına karşılık bulmak için bağlama büyüsünden faydalanabilirler. Yüzde yüz garantili bağlama büyüsü neden mi yapılır? İşte cevabı:

 • Daha evvel uygulanmış olan bir aşk büyüsünün etkisinde olunduğunda,
 • Karmik etik ya da borç sebebi ile bekar kalınması, evlenememe durumlarında,
 • Bir yabancının etkisi nedeni ile evliliğinin engellendiği durumlarda,
 • Bir lanet yüzünden bekar kalındığı, evlenilemediği durumlarda,
 • Güçlü bir büyülü muska ya da tılsım tarafından etkilenildiğinde,
 • Bağlanması istenen bireyin, üçüncü bir kişiye aşık olması durumunda,
 • Üçüncü bir kişi tarafından sevilen kişilerin bunun farkında olmadıkları durumda,
 • Süresi dolmuş fakat henüz kaldırılmamış eski bir aşk büyüsü olduğu durumlarda.

Yüzde Yüz Garantili Bağlama Büyüsü Yapılışı

Yüzde yüz garantili bağlama büyüsü yapılışı birçok insan tarafından araştırılmaktadır. En eski ve tılsımlı büyülerden biri olarak karşımıza çıkan bağlama büyüsünün yapılışı hakkında siz değerli okurlara bilgi verelim.

Genel olarak iyi niyetli büyü olarak sayılan bağlama büyüsü, aile ilişkilerini güçlendirmek, ayrılan sevgiliyi geri döndürmek ve ilişki bağlarını kuvvetlendirmek için yapılır. Her medyumun büyüyü yapış şekline göre etkilerinde farklılık görülebilir. Gelin hep beraber bağlama büyüsünün yapılışını detaylı bir şekilde inceleyelim.

 • Bağlama büyüsünü uygulayacağınız kişi ile ilgili, büyüyü yapacak olan medyuma bilgi vermeniz gerekiyor. Bazı medyumlar fotoğraf ya da o kişiye ait nesne ile büyüyü gerçekleştirir.
 • Büyünün uygulanacağı kişi ile yaptıran kişi arasında bir bağ bulunmalı. Bu iki kişi arasındaki bağ da medyuma detaylı bir şekilde anlatılmalı. Evlilik olması ya da olmaması, iletişim halinde olunması ya da olunmaması büyü sürecini etkilemektedir.
 • Hedefin ne olacağı açık bir şekilde aktarılmalı ve büyüyü yaptırırken asıl amacın ne olduğu konusunda net olunmalı.
 • Bilgiler eksiksiz bir şekilde medyuma bildirildikten sonra, karar verilen ve istenilen şey hakkında mutabık olunmalı. Niyetiniz medyuma doğru aktarılmaz ise büyünün gerçekleşmesi pek mümkün olmayabilir.
 • Niyet ve durumlar netleştirildikten sonra ilk aşama gerçekleştirilir. Bağlama büyüsü yapılırken bez bebek, tılsımlar, domuz yağı gibi hayvansal yağlar kullanılabilir. Her medyumun kendine has bir büyü yapış şeklinin olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Bu nedenle gerekli malzemelerin eksik olmamasına dikkat etmek gerekir.

Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.