Kategoriler
Vefkler

Vefk Büyü müdür, Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk Büyü müdür, Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk Büyü müdür, Vefk Nasıl Yapılır? sorusu vefk yaptırmaya karar veren ya da yaptırmayı düşünen kişilerin merak ettikleri konular arasındadır. İnsanlar bu vefkleri yapmak ya da yaptırmak istediklerinde kesinlikle bilmeleri gereken önemli bir detay bulunur.

Söz konusu olan vefkler kesinlikle büyüler gibi değildir. Ancak bu vefklerin kesinlikle doğru ve eksiksiz bir biçimde yapılması gerekir. Eğer bu vefkler doğru biçimde yapılır ise büyüler ile en ufak bir yakınlığı bulunmaz.

Büyüler ile vefkler birbirlerinden aslında tamamen farklıdırlar. Ancak vefklerin kesinlikle doğru kişiler tarafından hazırlanması gerekir. Eğer vefkler doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde hazırlanırsa herhangi bir sorun meydana gelmez.

Vefk Nedir?

Vefk nedir sorusu da vefklerin büyülerden farkını araştıran kişilerin merak ettikleri sorulardan bir tanesidir. İnsanların büyük bir kısmı vefkler ile büyülerin aslında neredeyse aynı şeyler olduğunu düşünürler.

Ancak daha detaylı incelenecek olunur ise vefkler büyülerden tamamı ile farklıdır. Vefklerin içerisine yalnızca Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan sureler, ayetler ve dualar yazılır. Bunun dışında herhangi bir uygulaması bulunmaz. Ancak büyülerin yapılma şekilleri ve içerisinde yer alan dualar tamamı ile farklıdır.

Vefkler hazırlanırken içlerine kötü enerjilerden ve varlıklardan korunmak adına Kur’an içerisinde yer alan çeşitli dualar ve sureler yazılır. Yazılan vefklerin aslında genel amacı Allah’a dua etmek ve Kur’an içerisinde yer alan sureler ile dualar ile korunma sağlamaktır.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk nasıl yapılır diye düşünen kişilerin öncelikli olarak büyülerden tamamı ile farklı olduklarını bilmeleri gerekir. Söz konusu olan vefkler ile birlikte insanlar kötü enerji ve varlıklardan korunurlar. Bu vefklerin hazırlanması için insanların ne için vefk hazırlattıklarını belirtmeleri gerekir.

İnsanlar her ne için vefk hazırlatıyorlar ise vefkler içerisine yazılacak olanlar da bu duruma göre değişir. Bu noktada hangi vefklerin ne için hazırlanacağı da değişiklik gösterir. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman vefklerin hazırlanması için içlerine en uygun sureler, ayetler ve dualar yazılır. Hazırlanan vefk kapatılır ve insanlar hazırlattıkları bu vefkleri sürekli olarak üzerlerinde ya da evlerinde taşımaya başlarlar.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?, Vefk Büyü müdür, Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk çeşitleri nelerdir sorusu da bu vefkleri yaptırmak isteyen kişiler tarafından araştırılan ve merak edilen detaylar arasında yer alır. Genel anlamda yapılan vefk çeşitleri ise şu şekilde sıralanır;

 1. Şans ve kısmet vefki
 2. Daha iyi hayat vefki
 3. Kötülüklerden korunma vefki
 4. Büyülerden korunma vefki
 5. Evliliğin daha güzel geçmesini sağlama vefki
 6. Platonik aşkların karşılık bulması için yapılan aşk vefki
 7. Sınava girecek olan öğrencilerin sınavlarına yardımcı olan vefk
 8. İyi bir konuma gelmek için hazırlanan vefk
 9. Sevgililerin arasını düzeltme vefki
 10. Evli çiftlerin arasını düzeltme vefki…

Bu vefkler ile birlikte insanlar Kur’an içerisinde yer alan sure, ayet ve dualar ile birlikte isteklerinin gerçekleşmesini sağlama imkanını elde edebilirler.

Vefk İçine Hangi Dualar Yazılır?, Vefk Büyü müdür, Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk içindeki dualar kesinlikle İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan sure ayet ve dualardır. Bu sureler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Fatiha suresi
 5. Bakara suresi
 6. Saffat suresi

Bu sureler genel anlamda kötü varlık, enerji ve vesveselerin giderilmesi adına okunan surelerdir. Vefkler içerisine yazılan bu sureler ve dualar ile birlikte insanların genel anlamda isteklerinin gerçekleşmesi de sağlanır. Bu noktada insanların kesinlikle Kur’an içerisinde yer alan sure, ayet ve dualar ile bu vefkleri hazırlatmaları gerekir.