Kategoriler
Büyüler

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır? insanları irade altına alma gücüne sahiptir. Pek çok insan sevdiğine kavuşmak veya sevdiği insan başkasıyla birlikteyse onları ayırmak için büyüye başvurur. Soğan büyüsü, ak ve kara büyüler kategorisine girmektedir. Büyüler içinde oldukça etkilidir, hem ayrılık hem de bağlama gibi özellikleri vardır.

Medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer sevdiğiniz kişi bir başkasını seviyor ve onunla sevgili ise soğan büyüsü yaptırarak onları ayırmanız mümkündür. Öte yandan sevdiğiniz ve birlikte olduğunuz kişi aniden başka birine ilgi duymaya başladıysa bunun da soğan büyüsü ile ilgisi olabilir. Büyünün yapılış şekli niyete göre değişkenlik gösterir.

Eğer ayırma büyüsü kapsamında yapılacaksa şu adımları izlemek gerekir:

  • Bir adet soğanın içine tılsımlı sözlerin yazılması
  • Bir adet soğanın içine çeşitli semboller çizilmesi

Her iki işlemden sonra da soğanı çürümeye bırakmak gerekmektedir. Ancak daha önce de belirtildiği gibi, bu işlemleri bir medyum aracılığıyla yapmak etkili olacaktır. Zira medyumlar gerektiğinde, birtakım varlıklardan da destek alırlar. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır, medyumun niyeti kötü ise, büyünün sonuçları da kötü olabilmektedir.

Soğan Büyüsü Etkili midir?

Soğan büyüsü, yapan medyumun niyetine göre etki göstermektedir. Büyüler, kişilerin niyetleri doğrultusunda şekillenir. Bu yüzden büyü kadar, büyüyü kimin yaptığı da önem taşımaktadır. Bu noktada güvenilir bir hoca ile iletişime geçmek önemlidir. Genel olarak soğan büyüsü oldukça etkilidir. Genel olarak ayrılık büyüsü olarak geçse de, aşık etme gibi bir özelliği de vardır.

Soğan Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sevdiğiniz kişi aniden bir başkasına ilgi duymaya başladıysa, kendisine bu büyü yapılmış olabilir. Bir kişinin davranışları aniden değiştiyse ve sizden ayrılmak istiyorsa yine bu büyünün kurbanı olabilir.

Soğan Büyüsü Nasıl Bozulur? Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan büyüsünün bozulması elbette mümkündür ancak bunun için gerekli şartların sağlanması gerekir. Soğan büyüsü etkisini uzun süre gösteren bir büyü olduğu için bozulması zorluk taşımaktadır ancak yine de mümkündür. Bu durumu ortadan kaldırmak için bir medyum ile iletişime geçmek gerekmektedir. Medyum tılsımlı sözler söyleyerek ve ruhani varlıkların yardımını alarak, çeşitli adımlarla soğan büyüsünü bozma işlemini gerçekleştirecektir.