Kategoriler
Büyüler

Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır? sorusu büyü alanına merak salan birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sicim büyüleri daha çok biri birinden farklı teknikler ile uygulanmasının yanı sıra farklı malzemeler kullanılarak uygulanır. Birçok farklı tekniği olurken bir hayli teferruat gerektiren bir yapısı olmasından ötürü evlerde yapılması önerilmez.

Bireyler her ne kadar bazı büyüleri evlerinde yapabilse bile bu büyü çok farklı teknik gerektiren yapısı olmasından dolayı alanında uzman hocalardan destek almak gerekir. Bu alanda yapılan büyüler sicim büyüleri insanların niyetlerine uygun bir şekilde uygulanması gerekir.

Sicim büyüsü yaptırmak düşüncesine giren bireyler bu büyüyü yaptırmak istedikleri zaman ilk olarak kesin isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekir. Bunun ana nedeni sicim büyüleri bireyler üzerinde etkileri ölene kadar devam etmektedir.

Yapılacak olan en ufak bir hata dahi kalıcı olacağı için geri dönüş imkanı yoktur. Bu büyüler iyi bir niyet için yapıldığı zamanlarda büyüleri yaptıran kişilerin kimin kendisine aşık olmasını istiyorsa o ölene kadar kendisine aşık olacak ve kalacaktır.

Sicim Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Sicim büyüsü sonuçları nelerdir ve zararlı mıdır gibi birçok konu merak edilenler arasında yer alır. Fakat bazı büyülerde hem bağlama hem de ayırma gibi aynı anda etkileri vardır. Çift etkileri olan büyülerden bir tanesidir. Birini bağlama ve birinin de ayırma etkisi vardır.

Kötü niyetle yapıldığı zamanlarda insanların mutlu devam eden evlilikleri ve ilişkileri de aşırı derecede zarar görebilmektedir. Bu bireyler ayrıldıkları zamanlarda her ne olursa olsun bir daha asla yan yana gelemezler. Bu yüzden de sicim büyüleri hakkında bireylerin iyi düşünmesi ve niyetlerini iyi belirlemeleri gerekir.

Sicim Büyüsü Yansımaları

Sicim büyüsü yansımaları da birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Birçok büyü kadar merak edilmektedir. Büyü yaptırma düşüncesine giren birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alması gerekir.

Sicim büyüleri ilim ile irfan sahibi olan alanında tecrübeli olan bireyler tarafından yapılmasının ardından kısa sürede etkileri ön plana çıkmaya başlar. Bu sayede büyü yaptırmış olan kişiler karşı tarafın da üzerinde etkilerini kısa sürede görmeye başlar. Bu büyüler ne gibi etki bırakır diye merak edildiği anlarda;

  1. Büyülerin yapım aşamalarının bitmesinin hemen ardından büyü uygulatılan kişiler büyü yaptıran kişiye adeta deli divane olacak şekle gelir.
  2. Evli çift ya da sevgili olan bireyler için biri birilerine ömür boyu bağlanmaları sunulurken gözleri kişilerin kendi eşlerinden başkasını göremez hale gelirler.
  3. Sicim büyüleri eğer iyi niyet değil de kötü niyetle uygulanırsa mutlu giden aşk hayatı bile bir anda mutsuz bir şekilde sonlanabilir. Çiftler biri birilerinden ayrılmak zorunda kalırlar.

Sicim Büyüsünü Kimler Yapabilir?, Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsünü kimler yapabilir sorusu da büyük merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu büyüleri yaptırma düşüncesinde olan kişilerin akıllarında ilk beliren bir soru olmaktadır. Sicim büyülerini yaptırmak isteyen herkes yaptırabilir ve bunun için en ufak bir şart olmasına dahi gerek yoktur. Fakat büyü uygulamasında yapacak olan kişilerin alanında uzman ve medyum olması gerekir.

Kişiler kendileri evlerinde yapmak isteseler bile uzak kalmaları gerekir. Çünkü çok fazla teferruat gerektiren bir konu olmasından ötürü yapılan en ufak hata insanların ciddi sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bir yandan da büyü işlemlerinin tamamlanmasının ardından her ne kadar geri vazgeçilse bile geri dönüşü yoktur.

Sicim büyülerinin uygulanması ardından yapılan niyete göre sevgililer ya da platonik olan aşıklar tarafından tercih edilen bir işlem olduğu gözlenir. Karşı tarafa adeta sevgi ve aşk ile bağlanacak resmen o kişi olmadan yaşayamayacak hale gelecektir. Fakat ayrılık için yapıldıysa da bir daha büyü uygulatılan kişilerin her ne olursa olsun geri yan yana gelmeleri ya da barışmalarına en ufak bir ihtimal dahi yer almaz. Bu yüzden de iyi karar verilmelidir.

Sicim büyüleri dinen Allah’a şirk koşmak olarak nitelendirilmesinden ötürü net bir şekilde haram olduğu bilinmektedir. Hem de kara büyüler listesinde yer aldığı bilinir.

Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz.