Kategoriler
Muhabbet Büyüleri

Muhabbet Büyüsü Yapılışı Etkili Muhabbet Büyüsü

Sevgilinizle aranızda bitmeyeceğini düşündüğünüz bir aşk varken biranda her şey tersine dönmüş olabilir. Sevgilinizle aranızdaki muhabbeti arttırmak ve sonsuza kadar mutlu yaşamak için muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz. Peki, ama muhabbet büyüsü yapılışı etkili muhabbet büyüsü nasıl yapılır, gerçekten işe yarar mı? Gibi soruların yanıtını sıralayalım.

İşte muhabbet büyüsü yapılış aşamaları;

 • Öncelikle temiz bir niyet ile sevdiğinizin resmini alarak muhabbet büyüsü yapacak etkili bir hocaya gitmeniz gerekir.
 • Daha sonra aranızdaki ilişki düzeyinizi anlatarak başlayabilirsiniz.
 • Büyü yapılacak zamanın uygun olması da muhabbet büyüsünün yapılış aşamaları arasında yer alıyor.
 • Etkili bir büyünün yapılabilmesi için hocanın söylediklerini harfiyen uygulamanız ve size verdiği vefkleri zamanında tamamlamanız gerekiyor.

Tüm bu aşamalardan geçtikten sonra eşiniz veya sevgilinizle aranızdaki tüm anlaşmazlıklar çözüme kavuşacak. İletişiminiz kuvvetlendiği gibi eski sevginizi de geri kazanabileceksiniz.

Muhabbet Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Muhabbet büyüsü etkisini büyü yaptırdığınız hocanın ilmi bilgisi ile doğru orantılıdır en az on iki saat en fazla da yetmiş iki saat arasında tutar. Havas ilmini tamamlamış olması büyünün etkisini kısa zamanda göstereceğini garanti eder.

Sevdiklerinizle birlikte yaşarken bile olsa uzun zaman ayrı kalmış olmanız sizi yeni arayışlara yelken açmanızı sağlamış. Bu arayış güzel bir sonla sevginizi geri kazandıracak bir yol. Etkisini kısa zamanda göstermesi de sizi mutlu edecektir.

Muhabbet Büyüsü Yaptırmanın Bir Günahı Var Mı? Muhabbet Büyüsü Yapılışı Etkili Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü salih bir niyetle yapıldığı için islam aleminde pek de günah sayılmaz. Başka kişileri ayırmak gibi bir niyet olmaksızın aksine eşinizi yuvasına döndürmek ve eskisi gibi yine muhabbetli bir evinizin olmasını sağladığınız için sevap bile kazanabilirsiniz.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yaptırmalı?

Eşlerin birbirine bağlı kalması kadar doğal bir şey olamaz. Ancak bazen araya üçüncü kişilerin girmesiyle sevginizde ve iletişiminizde eksilmeler yaşayabilirsiniz.

Bu noktada muhabbet büyüsü sizin ihtiyacınız olan büyüdür. Eşinizle muhabbetinizi arttırarak ilk günkü kadar mutlu olmak artık elinizde. Seven bir eş yanında mutlu olmak herkesin hakkı. Sevmek ve sevilmek adına yapılan bu büyünün etkisiyse kanıtlanmıştır.

Dualar konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Kategoriler
Muhabbet Büyüleri

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü nedir çiftler arasında olan soğukluğu engellemek için yapılır. Etkili olan bu büyü sonucunda çiftler arasında soğukluk hızlı bir şekilde yok olur. Celbi muhabbet büyüsü yapıldığı zaman çiftler arasındaki sevgi yeniden olur.

Muhabbet Büyüsü Çeşitleri Nelerdir Ve Nasıl Yapılır?

 • Muhabbet büyüsü Ya Vedud esması ile yapılır.
 • Tatlı bir şeyin üzerine 1000 kez ya Vedud esması okunur.
 • Daha sonra bu tatlı muhabbet oluşmasını isteyen kişi veya kişilere yedirilir.
 • Diğer yöntem Elgayetü Aleyke muhabbeten ninni duasıdır. Güneş doğarken 313 kere okunur.
 • Mumla yapılan muhabbet büyüsü de vardır. Bunun içine metafizik varlıklar girdiği için uzman biri tarafından yapılması en doğrusu olacaktır.
 • Muhabbet kuşu büyüsü muhabbet büyüleri arasında en tehlikeleri olandır. Bunun için bir papazdan yardım alınmalıdır.
 • Bu büyüye papaz büyüsü de denir. Domuz kanı ile yapılır ve en tehlikeli büyüler arasında yer alır.
 • Diğer muhabbet büyüsü çeşidi de şarapla yapılır. Saman kağıdı üzerine şarap ile tersten ayetler yazılır. Rüzgar görecek yere asılır. Bu sayede kişinin büyü yapılan insana bağlanması sağlanır.

Muhabbet Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Size veya çevrenizden birine muhabbet büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bazı belirtiler şu şekildedir;

 • Muhabbet büyüsüne maruz kalan kişi dini ibadetleri yerine getirirken zorlanır.
 • Büyüyü yaptıran kişinin adını sayıklar.
 • Büyüyü yaptıran kişinin her sözünü dinler.
 • Cinsel anlamda sürekli büyü yaptıran kişiyi ister.
 • Büyü yaptıran kişinin adını duymak bile ona mutluluk verir.

Muhabbet Büyüsünün Etkisi Ve Geçerlilik Süresi Nedir? Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsünün etkisi büyüyü yapan kişinin bilgi birikimi, kullandığı büyünün türü, büyü yapılan kişinin iradesine göre değişim gösterir. Genel olarak bir gün söylemek doğru değildir. Bazı büyülerin geçerlilik süresi büyünün bozulacağı zaman kadar olsa da büyü bozulmadığı zaman ölene kadar devam eder.

Eğer sizde veya çevrenizden birinde muhabbet büyüsü olduğundan şüpheleniyorsanız bir uzmandan yardım almanız gerekir. Kullanılan domuz kanı, domuz yağı gibi maddeler büyünün etkisini arttırır ve uzman biri olmadan size çok daha fazla zarar verebilir.

Doğru medyum yasin hoca pinterest sayfamıza katılın.