Kategoriler
Büyüler

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü, çok eski dönemlerden beridir bulunmaktadır. Şaman kültüründe çok sık bu büyüye rastlanabilmektedir. Kurşun büyüsüne benzeyen çok fazla büyü vardır fakat hiç birinin bu büyüyle alakası bulunmamaktadır.

Venüsbet şikayetler

Kurşun madeni kullanarak yapılacak olan bu büyü, medyumlar tarafından yapılmalıdır. Ancak bu şekilde amacına ulaşabilmektedir. Kurşun büyülerinin çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kara büyülerle yapılmaktadır. Yapımı aşamasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Genel olarak bakıldığı zaman bu büyü, dargınlıkların yok olması ve husumetlerin giderilmesi için yapılmaktadır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun büyüsünün yapıldığı esnada kurşunun ısıtılması gerekmektedir. Yapılırken çoğunlukla piknik tüpü kullanılmaktadır. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafının olması gerekmektedir. Bu aşamada doğru kişinin fotoğrafının kullanıldığımdan emin olunmalıdır.

Bulanık fotoğraflar kullanılması, büyünün etkisini engelleyebilmektedir. Kurşun büyü yapılırken fotoğrafın üzerinde eritilmektedir. Geniş kumaş yardımıyla fotoğrafın üstü dökülür. Kurşun döküldükten sonra ise gerekli olan tılsım yazılmalıdır. Kurşun büyüsü bu aşamalarla yapılmaktadır. Bu büyüyü işini bilen kişilerin yapması gerekmektedir.

Kurşun Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Kurşun büyüsü yapılan kişilerde bazı etkiler gözlenebilmektedir.

Bu etkiler şu şekildedir;

  • Büyü yapılan kişiyle küs olan kişinin barışması
  • İki arkadaşın bir araya gelerek bir i yapması
  • Boşanma aşamasında olan çiftlerin barışması
  • Akrabaların küslüklerinin giderilmesi gibi etkileri bulunmaktadır. Çoğunlukla küslüklerin kurtarılması için yaptırılan bu büyü aşk içinde yapılabilmektedir. Fakat yaygın olarak be şekilde uygulanmaktadır. 15 gün sonra etkileri görülmeye başlayabilmektedir.

Kurşun Büyüsü Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Kurşun büyüsü yaptıracak kişilerin kullanması gereken malzemeler vardır.

Bu malzemeler şu şekildedir;

  • Piknik tüpü
  • Kurşun
  • Su
  • Toprak
  • Bez parçası gibi malzemeler gerekmektedir. Büyü yapılmadan önce bu malzemelerin hazırlanması gerekmektedir.

Kurşun Büyüsü Bozulabilir Mi?

Kurşun büyüsünün yapılması kadar bozulması da oldukça zordur. Bu nedenle mutlaka bir medyumdan yardım almak gerekmektedir. Etkileri büyü yapılan kişinin üzerinde fazla olmuşsa, bozulması da o denli zor olabilmektedir.

Bu büyünün bozulabilmesi için çok fazla kuran okumak gerekmektedir. Ayetler büyü bozabilmek adına çok etkilidir. Bu ayetlerin abdestsiz olarak okunmaması gerekmektedir. Büyüyü bozacak olan kişiler mutlaka abdestleri almalıdır.