Kategoriler
Ayırma Büyüleri

Denenmiş Ayırma Büyüleri

Denenmiş Ayırma Büyüleri

Bu evrende olmayacak bir şeylerin olduğu aslından olmayacak bir şeydir. Çok karışık bir cümle gibi dursa da aslına bakarsanız bu cümle evrenin sonsuz sayılarda sonsuz olasılıklarını yansıtır. Olmaz ya da imkânsız kelimeleri sadece sınırları olan insanlar içindir. Daha doğrusu kendi yapabileceklerini keşfedememiş insanların sanrılarından başka bir şey değildir. Tüm insanlığa yüzyıllar boyunca bu evrende sınırları olduğu ve istedikleri her şeyi yapamayacakları empoze edilmiştir.

Bir takım insanlar evreni yönetirken başka insanların da bunu yapabileceklerini bilmelerini istemedikleri için bazı ilimler belli ölçülerde bir gizemin esiri olmuş ve insanlardan aslında kendilerinde var olan bir güç olduğu gizlenmiştir. Her insanın içindeki bu gücü keşfetmesi ve evrende her şeyi yapabilme olanağı olduğunu bilmesi gerekir. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, denenmiş ayırma büyüleri, muhabbet büyüleri, sevgi büyüleri ve ayırma büyüleri gibi pek çok büyü ve de birçok dua vardır. Bu büyüler ve dualar insanlık tarihi boyunca pek çok insanın hayattaki istek ve amaca yönelik yol gösterici olmuştur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri pek çok büyü gibi çok çeşitli şekillerde, çok farklı elementler ile çok farklı malzemelerin amaca uygun bir takım efsunlu cümleler ve dualar ile birleşmesi sonucunda meydana getirilmesi sonucu yapılırlar. Bu durumda aslına bakarsanız ayırma büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna tek bir cevap verilemez. Çünkü ayırma büyüleri için pek çok farklı gidiş yolu bulunur.

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

İki insanın birbirinden ayrılması için yapılan ayrılık büyüleri için uzaktan ayırma büyüsü yapılır mı? Şeklinde pek çok soru sorulmuştur. Çünkü birbirinden ayrılması istenilen iki insan ile her zaman aynı ortamda bulunmanız söz konusu olmayabilir. Bu kişiler eski sevgiliniz ile yeni sevgilisi olabilir ya da sizi aldatan eşiniz ile sizi aldattığı kadın ya da adam olabilir. Yani yanlarında bulunamadığınız iki insan olabilir.

Bu insanlar burnunuzun dibinde de olabilir. Bu sebeple uzaktan yapılan ayırma büyüleri son derece popülerdir. Bu bağlamda uzaktan yapılan ayırma büyüleri etki eder mi? Şeklinde bir soru da akıllara gelir. Uzaktan ya da yakından fark etmeksizin herhangi bir dua ya da büyüyü en doğru ve talimatlara en uygun şekillerde yapıldığı zaman mutlaka ve mutlaka tutacaktır. Yüzyıllar boyunca denenmiş ayırma büyüleri son derece başarılı olmuş ayırma büyüleri olarak tarihe geçmiştir.

Ayırma Büyüleri ve Ayırma Duaları

Evli bir çifti birbirinden soğutmak konusunda son derece başarılı ve kesin sonuç veren ayırma büyüleri ve ayırma duaları çok farklı şekillerde hazırlanabilir. Ayırma büyüsü için pek çok yol vardır. Bunun için denenmiş ayırma büyülerinden yararlanmak için bu işin ilmini almış olan hocalardan ve medyumlardan bilgi almak çok önemli bir püf noktasıdır. Ayırma büyüleri ya da ayırma duaları için en çok tercih edilen ve bugüne kadar en çok başarılı olunmuş en iyi sonuçlar alınmış ayırma büyüsü muska yazmak olmuştur.

Evli çiftleri ya da evli bir çifti birbirini ne kadar severse sevsin her ne kadar birbirine bağlı bir çift olursa olsun bu iki insanın birbirinden kesin ve net olarak soğuyup ayrılmalarını sağlayan büyülü muskalardır. Evli ya da sevgili çiftleri birbirinden soğuması amacı ile yazılmış olan bu muskalar, birbiri ile ayrılması istenen kişilerin evlerine ya da ortak alanlarına konulur. Yalnız bu konuda çok önemli bir püf noktası vardır ki bu tür muskaların ayrılması istenen kişilerin evlerinde çok gizli yerlere konulması gerekir. bu muskaların o kadar gizli yerlere yerleştirilmesi gerekir ki büyüyü yaptığınız insanlar bunu asla bulamamsın ve kendileri için bir büyü yapıldığını anlamasın

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Size ve eşinize bir ayrılık büyüsü ya da bir ayrılık duası yapılıp yapılmadığını anlayabilmek için birkaç önemli detay ve ayrıntı vardır. Ayırma büyüsü belirtileri çerçevesinde ilk olarak bakacağınız şey son zamanlarda ilişkinizin ne kadar monoton ve ne kadar sıkıcı hale gelmesidir. Ayırma büyüsü yapılmış bir çift ortada hiçbir neden olmadığı halde bile kavga etmeye başlayabilir. Zamanla birbirinden soğur ve artık ayrılmaları için günler hatta saatler kalmış demektir.

En Etkili Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.