Kategoriler
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsünün Etkileri ve Faydaları

Bağlama Büyüsünün Etkileri ve Faydaları

Bağlama Büyüsünün Etkileri ve Faydaları bu büyüyü yapmak ya da yaptırmak isteyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor. İnsanlar sevdikleri kişinin de kendilerine aşık olmasını ve bağlanmasını istedikleri zaman genel anlamda bu büyüleri yapmayı tercih ediyorlar. Söz konusu olan büyü iyi niyet ile yapılan büyüler sınıfı içerisinde yer alır.

Bağlama büyüsü de çeşitli amaçlar ile yapılır. Yapılma amacına göre de çeşitlerine ayrılır. Bazı insanlar çocuklarını eve bağlamak için bu büyüleri yaptırırken bazı insanlar ise kocalarını kendilerine bağlamak adına yaptırır. Kısacası büyünün yapılışındaki amaçta farklılıklar bulunabilir.

İnsanlar bağlama büyüsü yaparak ya da yaptırarak sevdiklerini kendilerine bağlayabilirler. Bu büyülerin kesinlikle güvenilir ve büyünün tüm detaylarını bilen biri tarafından yapılması gerekir. Böylelikle de bir sorun meydana gelmeden büyünün tutması sağlanabilir. Yapılma amacı ne olursa olsun genel mantalitede bu büyüler ile bir şey başka bir şeye bağlanır.

Neden Bağlama Büyüsü Yaptırılır?

Neden bağlama büyüsü yaptırılır sorusunun yanıtı aslında son derecede geniştir. Bu sorunun tek bir cevabı bulunmaz. İnsanlar genel anlamda sevdikleri kişinin kendilerine bağlanmasını istedikleri zaman bu büyüleri yapmayı ya da yaptırmayı tercih ederler. Bu büyülerin yapılma amaçları genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Sevgililerin gönlünün başkasına kaymasına engel olmak
 2. Eşin eve bağlı birisi olmasını sağlamak
 3. Eşin diğer eşe daha bağlı ve sevgi dolu olmasını sağlamak
 4. Dağılmaya yüz tutmuş bir yuvanın dağılmasına engel olmak
 5. Evi terk etmiş olan çocukların yeniden eve dönerek bağlanmasını sağlamak
 6. Nişanlılık döneminde nişanlının daha eşine daha bağlı olmasını sağlamak
 7. Hoşlanılan kişinin de kendisine aşık olmasını sağlamak

Bu gibi pek çok nedenden insanlar bağlama büyüsü yapmayı ya da yaptırmayı tercih ederler. Böylelikle de istedikleri kişilerin istedikleri şeylere bağlı olmasını sağlayabilirler.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir sorusu da bu büyü konusunda araştırma yapan kişiler tarafından merak edilen konulardan bir tanesidir. Bu büyünün yapılması durumunda eğer büyü tutarsa çeşitli etkiler meydana gelir. Bu etkiler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Büyü yapılan kişi, yapan ya da yaptıran kişinin üzerine titremeye başlar ve gözü ondan başlarını görmez hale gelir.
 2. Eğer sevgiliye yapılmışsa sevgilinin bağlanması sağlanır ve başkasıyla aldatmaz.
 3. Evli bir kişi yaptırmışsa, eşi kendisine çok daha bağlı ve yakın olur.
 4. Bağlama büyüsü yapılmasının ardından ilk zamanlarda baş ağrısı, dalgınlık, sürekli uyuma isteği ve sersemlik gibi durumlar meydana gelebilir.
 5. Büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak rüyalarında ve hayallerinde yaptıran kişiyi görmeye başlar.

Bu gibi etkileri almak isteyen kişiler bağlama büyüyü yapmayı ya da yaptırmayı düşünürler. Farklı çeşitlerde yaptırılan bu büyüler ile birlikte genel anlamda sevdikleri kişilerin kendilerine bağlanmasını sağlarlar.

Bağlama Büyüsünün Ne Gibi Faydaları Vardır?, Bağlama Büyüsünün Etkileri ve Faydaları

Bağlama büyüsü faydaları nelerdir sorusu da bu konu hakkında en çok merak edilen detaylardan bir tanesidir. Söz konusu olan büyülerin yapılma amaçlarında ve şekillerinde belirli değişimler meydana gelir.

Ancak genel anlamda bu büyülerin faydaları incelendiği zaman büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye kör kütük bağlanmış hale gelir. Ancak söz konusu olan büyülerin tutması adına kesinlikle bu büyüleri bilen kişilerin yapmaları gerekir.

Büyülerin bilinçsiz bir biçimde yapılmaması gerekir. Bu nedenle de bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle bunun için daha önceden bunu defalarca kez yaparak başarılı sonuçlar elde eden medyumları tercih ederler. Böylelikle büyü sorunsuz şekilde yapılır.

Aksi durumunda beklenmeyen, istenmeyen ve kalıcı kötü sonuçlar meydana gelebilir. Belirtilen sebepten dolayı da insanların bu büyüleri yaptırmak istediklerinde kesinlikle bu büyüyü en iyi şekilde bilen birisine yaptırmaları gerekir.

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.