Kategoriler
Aşk Duaları

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası: Aşk güzel olduğu kadar kendi içerisinde karmaşık bir duygudur. Aşk karşılıklı olduğunda bile bitme tehlikesi olan güzel olduğu kadar da yakıcı bir duygudur. Aşk karşılıklı duyularla başlasa da, ne yazık ki her zaman karşılıklı olarak azalmaz. Böyle durumlarda aşkı yaşamaya devam eden kişi korku, acı, üzüntü, mutsuzluk ve panik duygularını bir arada yaşar.

Korku ve panik duyguları aşık olunan kişinin tamamen kaybedilmesi ihtimalinden yaşanırken; acı, üzüntü ve mutsuzluk duyguları da karşı tarafın aşkının azalmaya başlamasıyla yaşanır. Seven kişi karşı tarafın aşkını kazanmak için elinden geleni yapsa da, sadece sürecin daha yavaş işlemesine etki eder. Kısacası aşık olan kişi ne yaparsa yapsın sonuç yine değişmeyecektir.

Peki, gerçekten sonucu değiştirecek başka hiçbir yol yok mudur? Sorunun cevabıyla aşk acısı çeken kişileri gülümsetecek olan tatbikîde bir yolu vardır. Aşık olunan kişiye süreci düzeltecek hatta eskisinden daha güzel olmasını sağlayan yol aşk dualarından geçer. Aşk duaları içerisinde de uygun olanları; erkek arkadaşıma aşk duası, sevdiğim adama aşk duası, sözlüme okunacak aşk duası ve nişanlıma okunacak olan aşk duasıdır.

Erkeğe Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Aşık olan kişi ilişkisin düzeltmenin yolunun aşk duası olduğunu öğrendiğinde araştırması gereken konu da değişir. Artık ne yapacağını değil, erkeğe aşk duası nasıl hazırlanır sorusunun cevabını arıyordur. Bu sorunun cevabıysa aşk duasında deneyimli olan medyumda saklıdır. Aşk acısını dindirirken, eski güzel günlerine dönmek isteyen kişi medyumdan destek almalıdır.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası
Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Medyum aşık olan kişiyi, sevdiği kişiyi, ihtiyacını ve sorunlarını dinledikten sonra soruna çözüm için en uygun olan aşk duasını hazırlamaya başlar. Aşk duası süreci içerişinse dualar, vefkler, esmalar, tılsımlı sözler ve bazı ritüeller vardır. Medyum danışanına tüm bunları nasıl ve hangi sırayla yapacağını anlatacaktır. Aşk duaları içerisinden en çok tercih edilen dualardan bazıları aşağıdadır.

 • Nazar Suresi
 • Fatiha Suresi
 • İnşirah Suresi
 • Ayet-el Kürsi

Aşk dualarında en çok tercih edilen esmalardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

 • Kadir
 • Vasi
 • Vehhab
 • Rezzak

Sevdiğim Adama Aşk Duası

Sevdiğim adama aşk duası yaptırmak isteyen kişinin yardımcısı medyumdur. Medyumlar aşk acısı çekeni aşkına kavuşturmak için elinden geleni yaparak kadınların mutlu bir hayat yaşamalarına da vesile olur. Kadınların sevdikleri adama aşk duası yaptırma nedenlerinden bazıları aşağıdadır.

 • Sevdiği adam tarafından sürekli olarak aldatılan kadınlar
 • Sevdiği adamın hem kendine bazen de çocuklarına şiddet uygulaması
 • Sevdiği adam tarafından aşkı görmezden gelinen kadınlar
 • Bir zamanlar mutlu bir ilişkileri olmalarına rağmen şimdi sürekli tartışma yaşayanlar
 • Kocasının ya da erkek arkadaşının güvensizliklerinden bıkmış kadınlar
 • Ne yaparsa yapsın sevdiği erkek tarafından beğenilmeyen kadınlar
 • Dışarıdan her şey yolunda güzükse bile ilişki için çanların çaldığı durumlar

Sözlüme Okunacak Aşk Duası, Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Sevdiği kişiyle evlenmek isteyen ancak işlerin ciddileşmesi sonrasında bu durumdan sıkılan erkeklerin sayısı her geçen gün artıyor. Sözlüsündeki soğukluğu hisseden kadınlar ise sözlüsünü terk etmek yerine çareyi Sözlüme Okunacak Aşk duasında arıyor. Amaç ise sevdiğini eski güzel günlere döndürmek.

Kasın bir yandan aşk acısı çekerken, bir yandan da aileme ne derim şimdi ben diyerek çareyi dualara sığınmakta bulur. Aşk duaları sayesinde sözlüler ayrılmaktan kurtulurken, erkekte sözlüsünün kıymetini anlayarak hatasını anlıyor. Her iki kişinin hayatına dokunan aşk duası sadece kişileri değil, kişilerin ailelerini de, sevdiklerini de mutlu ediyor. Sözlüme okunacak aşk duasında dua eden kişinin dikkat etmesi gereken konulardan birisi sözlüsüyle arasının düzelmesi için aşk duası sürecini tamamladığını kimseye söylememektir.

Nişanlıma Aşk Duası

Evlilik sürecinin en zor aşamalarından birisi de nişanlılık dönemidir. Bu dönemde çiftler birbirini ne kadar çk severse sevsin, evlilik öncesi stresiyle birlikte sorunlar yaşayabiliyor. İki kişinin olması gereken aşka ailelerin de müdahale etmesiyle birlikte küçük sorunlar bile, dünyanın en önemli sorunu haline gelebiliyor.

Çiftlerin evlendikten sonra nerede yaşayacağından, alınacak olan eşyalara, düğün yerine hatta takılacak olan takılar nedeniyle bile her gün bir sürü tartışma yaşanıyor. Tartışmanın büyümesi ise çiftlerden birisinin evliliği sorgulamasına yol açıyor. Bunun doğal sonucu olarak da çiftler ayrılmanın eşiğine geliyor. Karşılıklı hataların farklına varan ve nişanlısından ayrılmak istemeyen kişiyse Nişanlıma Aşk duası yaptırmak istiyorum diyerek sorununa çözüm arıyor. Aşk duası süreci başarıyla tamamlandığında nişanlı çift eski güzel günlerine dönüyor.

“Erkek Arkadaşıma Aşk Duası” için 2 yanıt

hiranurdiyorki:

SELAMMMMMMM.
lise askımı lise sonda bitmişti üniversitey gectigimiz için ayrıldık . hayat bizi yeniden aynı iş yerinde karşılaştırdı onu tekrar görmek beni çok heycanlandırdı . bunu sansa bıkamazdım..
hocamla konustum zaten sevgilide yk muş arkadasndanda beni unutamadıgını ögrendim dedim tam bu fırsat aşk dualrı istedim .mükemmel bi şekilde işledi hocam ömerle tekrar birlikteyim tüm güzellilker sizi bulsun :))))))))))))))))))))

tuğçediyorki:

hocam, bende aşk duası istiyorum fakat Almanya’ya yaşıyorum.
Aşk duası için illaki İstanbul’a gelmem gerekiyor mu yoksa ben gelmeden de işlem yapabiliyor muyuz? bu yaz gelsem sizinle görüşebilirmiyim . aşk duası için karşı tarafdan bir eşya olması gerekecek mi ?
böyle bişeyde yaptırdıgımzda günaha giriyoruz mu ben korkak bir insanım ..
aile me zarar gelecek bişeyde olmasın
Bilgi vermenizi rica ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir