Kategoriler
Soğutma Duaları

En Etkili Soğutma Duası

En Etkili Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Soğutma Duası: Aşk gönüle girdiği zaman hayatımız eskisinden çok daha güzel bir hale gelir. Sevdiğimiz insanın yanımızda olması ve bizimle ilgilenmesi bizi dünyanın en mutlu insanlarından biri yapar. Bu duygunun verdiği huzur ve mutluluk sayesinde dünyadaki tüm kötülüklerden uzak hissederiz ve çok daha pozitif bir insan oluruz. Ancak bu durumun etkisi geçebilir.

Hayattaki her şey gibi bu güzel duygular da günün birinde son bulur. Böyle bir durumda iki insan karşı karşıya gelir ve konuşarak ayrılık kararı alırlar. Oldukça yoğun yaşanan bu hislerin bir taraf için son bulması ilişkinin bitmesi için yeterli bir sebeptir. Bazı durumlarda ise iki taraftan birinin duyguları henüz bitmemiş olabilir.

Aşması çok zor olan bu durumda ayrılmak isteyen taraf kendini zor durumda hisseder ve karşıdaki kişiyi kendinden soğutmaya çalışır. Tüm bunlara rağmen aşk öyle güçlü bir duygudur ki bazen bu çabaların hiçbiri fayda etmez. Hisleri biten kişinin bu durumu aşabilmek için farklı yollara başvurması gerekebilir. Kendinden soğutma duaları böyle bir konu olduğunda birçok kişinin yardımına yetişen etkili dualardır. Eğer siz de eski sevgilinizin peşinizi bırakmasını istiyorsanız bu dualara başvurabilirsiniz.

En Etkili Soğutma Duası
En Etkili Soğutma Duası

Birini Kendinden Uzaklaştırma Duası

Sevdiğimiz insana karşı hisleriniz bittiğinde ilişkinizi bitirmek istemeniz son derece doğaldır. Dünya üzerindeki her şeyin bir sonu olduğu gibi aşk duygusunun ve yaşanan güzel günlerin de bir sonu olabilir. Eğer her iki tarafın da hisleri tükendiyse ve kişiler kendini mutlu hissetmiyorsa ilişkiyi bitirmek oldukça kolay olacaktır. Ancak bazı nadir durumlarda taraflardan birinin hisleri bitmemiş olabilir ve bu durum oldukça yıpratıcıdır.

Eğer kişiye karşı hisleriniz bitmişse ancak karşı taraf hala ilişkiyi devam ettirmek istiyorsa onu vazgeçirmek ve kalbini kırmamak için elinizden geleni yapmalısınız. Ancak bu sorunu çözebilmek için başvurabileceğiniz farklı yöntemler de bulunuyor. Okuyacağınız uzaklaştırma duaları kişinin sizden kısa süre içerisinde soğumasını sağlayacak ve ilişkiyi bitirmenizi kolaylaştıracaktır. Eğer siz de böyle bir durumdan dolayı zorluk yaşıyorsanız kendinden uzaklaştırma duaları hakkında bir araştırma yapabilir ve bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Denenmiş Soğutma Duası

Sevgilinizle olan ilişkinizin devam edebilmesi için birbirinize olan hislerinizin oldukça kuvvetli olması gerekir. Aksi takdirde bu ilişki kısa bir süre içinde son bulacaktır. Taraflardan birinin hislerinde meydana gelen azalma ilişkinin bitmesi için yeterlidir. Ancak eğer karşı tarafın hisleri halen devam ediyorsa bu durumda farklı yöntemlere başvurmak daha doğru olacaktır.

Karşı tarafı konuşarak etkilemeniz çok da mümkün değildir çünkü aşk çok güçlü bir duygudur. Endişelenmenizi gerektirmeyen bu durumlarda soğutma duaları imdadınıza yetişiyor. Hislerinizin bittiği kişiye okuyacağınız soğutma duaları bu insanın kısa süre içinde sizden soğumasını sağlayacağı için ilişkiyi bitimenizi sağlayacaktır. Hatta bu dualar o kadat etkilidir ki okunduktan sonra karşı tarafın sizden ayrıılması bile mümkündür.

Etkili Soğutma Duası, En Etkili Soğutma Duası

Soğutma duası bizi çok seven ancak bizim hislerimizin olmadığı kişilere uygulayabileceğimiz dualardır. Aşk saygı duyulacak bir duygu olmasına rağmen bazı insanlar bunun sınırını kaçırıp sizi fazlasıyla rahatsız edebiliyorlar. Okuyacağınız soğutma duaları sayesinde çektiğiniz bu zorluklara son verebilirsiniz.

Hatta bu dualar öyle etkilidir ki okuduktan sonra karşı tarafın sizden ayrılmasını sağlayabilir. İşte bu yüzden karşınızdaki kişinin kalbini kırmamak içinin bu duaları okumanız oldukça önemlidir. Ayrılma aşamasını hem sizin için hem de karşı taraf için kolay hale getiren bu dualar sayesinde aşk hayatınıza huzurlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

“En Etkili Soğutma Duası” için 4 yanıt

Çingene Güzelidiyorki:

4 yıldır nişanlı oldupum adam ailem seni istemiyor diyip bıraktı beni. Bağlama işlemi yaptırmak için ulaştım yasin hocaya bir haftadabana nişanlımı yalvararak geri döndürdü üstüne de ailesine işlem yaptırırarak beni rahat bırakmalarını sağladım.

Remzidiyorki:

Benim çaycı dükkanım var. Kimi işe aldıysam hep çaldı benden. Hayırlısı olmadı hiç. Hep kandırıldım güvenebilicek bir işçi bulamadım. fakat güvenebilsem paramın hepsini onunla payaşıcam. Hocaya rızk ve şans işlemi yaptırmıştım. Rızkla beraber iyi işçim de geldi beraber çalışıyoruz. Allah herkese bukadar hayırlı bbir çalışan nasip etsin.

Kenan KANdiyorki:

Dostlarım umudunuzu kesmeyin sakın! Yasin hoca nasıl bir çalışma yaptıysa artık. Çok çok çok kısa sürede etkisini gördük. Evlilik bağımızı güçlendirdi burda yorum yapmamın sebebi de neler çektiğimi biliyorum… siz de çekmeyin güvenin dostalrım.

ISIM-YOKdiyorki:

YASİN OCAM ALLAH NE MURADIN VARSA VERSIN SENDEN BENIM NEFRET ETTIGIM ESKI ERKEK ARKADASIM ARTIK PESIMI BIRAKTI BU SENIN YARDIMINLA OLDU COK SAGULUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir