Kategoriler
Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü

Genellikle kara büyü yapılırken domuz yağı büyüsü kullanılır. Domuz yağının büyüler üzerinde etkisi oldukça fazladır. Şeytani büyüler de oldukça fazla tercih edilir. Domuz yağının kullandığı büyüler oldukça zor bozulur. Eğer domuz yağı büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bu durumu bozmak oldukça zor ve zahmetlidir. Size yardım edecek son derece ilmi yüksek medyum veya hocaya başvurmak gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır?

Genelde domuz yağı büyüsü ayırma büyüsü için kullanılır. Ayrıca ailelerin arasına sıkıntı sokmak, bereketi kaçırmak, kişinin sağlığını kaybetmesi, kişinin başına musibet gelmesi içinde kullanılır.

Domuz yağı büyüsü yapılırken domuzun bazı organları veya kemikleri de kullanılır. Bunun yanında metafizik varlıklardan da yardım alındığı söylenir. Bu büyünün direkt olarak öldürme gücü olmasa kişinin fiziksel sağlığına ve ruh sağlığına etki ettiği için intihara yol açabilir.

Genel olarak domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra yapan kişinin yaptırdığı kişinin evine, iş yerine, kişisel eşyalarına bu yağı sürmesi ile oluşur. Genelde bu yağlar evin kapısına, yatak odası duvarına, kullanılan kıyafetlere sürülür.

Domuz Yağı Büyüleri Nasıl Anlaşılır?

  • Bu büyünün yapıldığı evde huzur kalmaz.
  • Yapılan eşler veya aile sürekli kavga eder.
  • Yapılan evde çocuk varsa sürekli ağlar veya huzursuz olur. Bunun yanında hayal de görür.
  • Domuz yağı büyüsü pis ve keskin kokar.
  • Eşler sebepsiz yere kavga eder ve birbirlerine zarar verir.

Bu belirtileri olan ailenin bir hoca veya medyum tarafından evlerine ve kendilerine büyü bakımı yaptırmaları gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyü olarak bilinen domuz yağı büyüsü kendi başınıza bozmaya çalışacağınız bir büyü türü değildir. İşin içerisine metafizik canlılar da dahil olduğu için medyum veya hocalardan yardım almak en doğru seçenek olacaktır. Medyumlar tarafından bile yapılsa büyüyü bozma işleri son derece tehlikeli yöntemlerdir. Büyüyü yapmaktan çok daha zor olan büyüyü bozmaktadır.

İşin ehli olan bir kişiye gittikten sonra evinize ve hayatınıza alacağınız kişilere dikkat etmek ve büyü bakımı yaptırmak sizin ve ailenizin ruhsal olarak daha sağlıklı bir yaşam sürmesine iyi gelecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir