Kategoriler
Geri Getirme Duaları

Çevirgel Duası

Çevirgel duası bir eşyanın kaybı veya giden sevgilinizin ya da eşinizin geri gelmesi için yapılan duadır. Bu dua özellikle resimle yapılması gereken özel bir dua olarak bilinir.

Özellikle Arapça okunması yanı sıra bir tespih yardımıyla sayıların tamamlanmasıyla gerçekleştirilir. Çevirgel duası İslam aleminde hurafelerden sayılsa da birçok kişinin kullandığı ve kayıplarının geri geldiğini söylediği en etkili dualar arasında yer alır.

Çevirgel Duasının Niyet Etme Şekilleri Nelerdir?

Birbirinden farklı konularda kullanılan duaların yapılma şekli gibi birçok niyet şekli de olabilir.

Çevirgel duası için niyet türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Karı kocanın arasındaki iletişimin ve aşkın artması niyetiyle,
  • Kaybolan bir eşyanızı geri getirme niyetiyle,
  • Giden birinin geri gelmesini sağlama niyetiyle,
  • İki kişinin arasındaki aşkın filizlenmesi niyetiyle,
  • Kısmetinizi arttırmak niyetiyle,
  • İşinizin veya evinizin bereketini arttırmak niyetiyle,
  • Büyü yaptırmak yerine dua okuyarak istediğinizi elde etme niyetiyle çevirgel duası yapabilirsiniz.

Kısacası birbirinden farklı niyet etme şekli bulunan çevirgel duasını ister aranızdaki ilişkiyi üst düzeye çıkartmak için isterseniz de giden eşyanız veya sevgilinizi geri döndürmek ve size sonsuza kadar bağlı kalmasını sağlamak için yapabilirsiniz.

Çevirgel Duası Faydalı Mı? Çevirgel Duası

Çevirgel duası bilindiği üzere kayıp olan bir şey üzerine veya giden eşinizi ya da sevgilinizi tekrar size döndürmek için kullanılan etkili dualardan bir tanesidir.

Çevirgel duasının faydaları ise saymakla bitmeyecek kadar çok. Bu faydalar arasında ve en önemlisi sizi anlamsız yere terk etmiş ve aşkınızı yarım bırakmış olan sevgilinizi geri döndürmesi. Okuyan kişinin kısmetinin artması, işlerinin yoluna girmesi, kaybettiği eşyaların en kısa zamanda ummadığı yerden geri gelmesi sayılacak faydalardan sadece birkaçıdır.

Çevirgel Duasından Sonra Yapılması Gerekenler Neler? Çevirgel Duası

Çevirgel duasını yaptıktan sonra yapılması gereken en önemli şey maddi güç ölçüsünce sadaka vermek olmalıdır. Fakir birisini bulmak veya bir kuruma bağışlamak en doğrusu olacaktır.

İnanmadan Okunursa Kabul Olur Mu?

İnanmadan yapılan herhangi bir işin kabul olmayacağı gibi çevirgel duasının da inanmadan kabul olması beklenemez. Gönlünüzden geçirdiğiniz duanızı teslim olarak okursanız kabul olacak ve istediğiniz aşkınıza veya kaybettiğiniz eşyaya kavuşacaksınız.

“Çevirgel Duası” için 2 yanıt

Ramazandiyorki:

İşlerim eskisi kadar iyi gitmiyordu eskiden cok kazanırdım durumum iyiydi her şey birden oldu hiç anlamadığımbi şekilde kazancım azaldı kendimce bereket duaları okuyodum dükkanımın içinde ama en son bi hocaya başvurim dedim bu hocayla tesadüfen karşılaştım hemen aradım derdimi anlattım derman oldu yemin ederim çevirgel duası ile işlerim acılmaya başladı bi tıkanıklığı temizledik sanki bundan sonra tek adresim yasin hoca

Hasandiyorki:

O kadar etkili bir dua ki mutlaka tavsiye ederim. Çevirgel duası ile kaybolan eşyanızı hemen bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir