Kategoriler
Büyü Bozma

Büyüden Kurtulma Yolları

Büyüden Kurtulma Yolları: Cinlerin insanlarda yapmış oldukları hastalıklara büyü denmekte. Müslüman olan cinlerin insanlar ile bir alâkası bulunmamakta. Bunlar, yalnızca ibadet etmekteler. Bunlardan insanlara zarar gelmemekte. Kâfir olan cinler, insandan ayrılmaz ve Cinler her şekilde görünmekteler.

Kurtulma Yolları

Allahü teâlâ her şeyi sebep ile yaratmış olmakta. Bir isteğe kavuşmak için, bu isteğin yaratılmasına neden olan şeyi yapmamız gerekmektedir. Her şeyin yaratılmasında ortak olan maneviyat, sadaka-i cariyede bulunarak ve 70 defa Estağfirullah min külli mâ kerihallah demek kâfidir.
Sahabet

Bu sebepler, maddi sebepleri bulmak için de oldukça yardımcı olmakta. Ruhi sıkıntıların pek çoğu, cinden ve büyüden dolayı meydana gelmekte. Ruhi hastalıklar, sara ve cinden kurtulmak için, kıymetli kitaplarda bildirilen dualardan birtakımı şunlardır.

Neler Yapılmalıdır? Büyüden Kurtulma Yolları

  • Euzü Besmele çekilip Fatiha suresini okumak uygundur.
  • Euzü Besmele ile birlikte iki defa felak sûresi okunmalıdır.
  • Bir miktar suya Âyet-el kürsi, İhlas suresi ve Muavvizeteyn ayetleri yani Nas ve Felak sureleri okunmalıdır. Büyü yapılan kişi bu sudan üç yudumda içmeli ve kalan su ile de gusletmelidir.

İşlemin Devamı Nedir?

Sedir ağacının 7 tane yeşil yaprağı ezilerek su ile birlikte karıştırılmalıdır. Üstüne Âyet-el kürsi, İhlas ile felak ve nas sûreleri okunmalıdır. 3 yudumda içerek geri kalan su işe gusledilmelidir.

Üç defa Salevat-ı şerife ve Fatiha suresi, Âyet-el kürsi, Felak ve Nas sureleri ile kafirun suresi yedişer kez okunarak kişiye üflenir. Bunlar tekrar okunup kişinin yatağına ve evin her yerine üflenmeli.

Fatiha suresi, Âyet-el-kürsi ve Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri yedişer defa okunarak kişiye üflenildiği takdirde Allah’ın izni ile, büyü, nazar gibi bütün dertler için iyi gelmekte. Tuza okunarak, suda eritip içirmek de faydalı.

Son Olarak, Büyüden Kurtulma Yolları

Sabah akşam, Bakara suresinin başından itibaren 4 âyet ve Âyet-el kürsi ile birlikte Âyet-el kürsiden sonra gelen iki âyeti ve Bakara suresinin sonunda bulunan üç âyeti kişinin üzerine okumak koruyucudur.

Bu yazımızda sizlere büyüden kurtulma yolları hakkında bilgi vermiş olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir