Kategoriler
Evlilik Duaları

Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir? sorusu özellikle de son dönemlerde pek çok kişi tarafından merak edilir olmuştur. Çoğu büyü genellikle iyi niyetle yapılır ve herkes için iyi sonuç verir. Ancak bazı kişiler kara büyü denilen kötü büyülerden de yararlanmayı tercih etmektedirler.

Bu büyüler ne kadar ürkütücü olursa olsun, yapan bir amaca ulaşır ve dolayısıyla fayda sağlar. Günümüzde en yaygın kullanılan büyüler aşk, bağ ve kehanet büyüleridir. İnsanlar aşk büyüsü yaptıklarında uzun zamandır aradıkları aşkı bulabilirler.

Aşkı bulan birine sahip olmak, bir ilişkide sorunları çözebilir veya heyecanı artırabilir. Birbirine fazla güvenmeyen çiftler, asılsız şüpheleri sonsuza kadar ortadan kaldırmak için bir büyü yapabilirler. İlişkilere en çok zarar veren şey kuşkusuz aşırı kıskançlık ve güvensizliktir. Büyünün gücüyle İnsanlar, mahvolmuş ilişkileri kurtarabilir ve güçlendirebilir.

Büyü yaptırmanın faydaları ve zararları nelerdir diye soran ve merak eden kimseler öncelikle hangi büyüden ne gibi sonuçlar elde etmek istediklerini tam olarak belirlemelidirler. Bu sayede diledikleri etkileri gözlemleyebilir ve bu doğrultuda medyum seçimi gerçekleştirebilirler.

Büyünün Tarihi Geçmişi Nedir?

Büyünün tarihi geçmişi nedir diye bakıldığında büyü ve büyücülük terimleri insanlık tarihinin erken dönemlerinde var olmaya devam etti, ancak bazı zamanlarda bazı zorluklar yaşandı. Birçok masum insan öldürüldü. Özellikle önyargılı din adamları yüzünden.

Bu dönemlere büyü tarihinde Kara Çağlar denir. Tarihte birçok kişi, eski zamanlarda medyumlara karşı kamuoyunu bile bertaraf etti. Allah’ı bırakıp şeytana taptıklarını söyleyerek insanları aldattılar ve saptılar. Büyü tarihi boyunca birçok yozlaşmış büyücü tüzüğünü yok etti ve meydana gelen tüm felaketler için büyücüleri suçladı.

İnsanların din adamlarına olan sarsılmaz inancı nedeniyle bu insanlara inanılmış ve birçok masum insan boş yere öldürülmüştür. Yıllar boyunca, çoğu köy ve kasaba büyü uygulamasını yasakladı ve hem uygulayanları hem de uygulayanları idam etti. İnsanlar bu deneyimlerden o kadar korkuyorlardı ki, gerekli olsa bile sihire veya medyumlara başvurmaya cesaret edemiyorlardı. Büyülü dünyaya en vurucu darbelerden biri, onu itibarsızlaştırma isteği duyanlar tarafından yapıldı.

Sihire inanmayan ve hikmetini bilmeyenler, sihire inananlarla sürekli olarak alay etmiş ve onları hor görmüşlerdir. Bu nedenle insanlar toplumdan dışlanma ve tamamı ile yalnız kalma korkusuyla büyüden mümkün mertebe uzak durmayı seçmişlerdir. Çok eski zamanlardan beri doğada gördüklerimizin çoğu büyünün kanıtı olarak alınabilir. Enerji ve niyetle yapılan sihir, adanan için çok gerçek ve güzel sonuçlar doğurabilir. Buna inanmayanların çoğunun kalbi karanlık.

Büyünün tarihi geçmişi nedir sorusunu soranların gördüğü üzere büyünün tarihi geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Ve büyücülük kavramı bambaşka tartışmaların odağı olarak gelişimini sürdürmüştür. Tüm bu tartışma odağına rağmen yılmayan ve insanların başa çıkamadıkları sorunlar ile ilgilenmeyi tercih edenler medyum hocalardır. Medyum hocalar köklü geçmişe sahip olan büyü ve gerektirdiklerini ideal bir şekilde yerine getirmeye çalışmışlardır.

Büyüyü Kimler Yapar?

Büyüyü kimler yapar sorusu da çok merak edilmekte olan sorular arasında bulunur. Kesinlikle büyü yapımı alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Bu kişilere farklı bölgelerde farklı isimler verilir, ancak temelde iş aynıdır. İnsanlara ve doğaya yardım etmek için iyi ve güzel şeyler söylenir. Bazı kişiler, özellikle de din adamları, medyumları rakip olarak gördüler. Aslında meslekleri ve işleri farklıdır.

Ama anlayamadılar, medyumlara değer verilmesini, insanlara yardım edilmesini istemediler ve buna dayanamadılar. Gerçek dindar insanlar, halkının huzur ve mutluluğunu sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapanlardır. Bu güzellikleri kendiniz sağlayamıyorsanız, başkasına engel olmak yerine sevinmelisiniz.

Büyüyü kimler yapar diye soruyorsanız ve büyü yaptırmayıdüşünüyorsanız sizler kesinlikle alanında uzman medyumlar arasından seçimler gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede büyüden dilediğiniz etkileri tam olarak alabilir ve üstelik tüm bunları kısa süreler içerisinde gözlemleyebilirsiniz.

Büyülerin Zararları Nelerdir?, Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Büyülerin zararları nelerdir diye bakıldığında ise, büyülerin zararları olmasından ziyade insanların yanlış seçimleri etkilidir. Yani kişiler deli gibi istek duydukları şeyler için büyü yaptırıp akabinde pişman olduklarında büyüleri zararlı bir araç olarak görmeye başlarlar.

Büyülerin zararları nelerdir noktasında yine de her ihtimale karşı alanında uzman medyum hocalar ile iş birliği içerisinde olmanız önerilir. Ak büyülerin hiçbir zararı yoktur ancak kara büyüler sınıfına mensup olan bazı büyüler, iyi bir şekilde yapılmazsa kişileri buhrana sürükleyebilir.

Tesbih Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

“Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?” için bir yanıt

afşindiyorki:

büyü yaptırmak cok kötü bi durum özellikle ailelri yok etmek için . Amcamın karısı bizim ailemizi bozmak için çok uğraştı okadar çok uğraşmış ki babamın ev sahibi olmasını engellemek için .
annemle evlenincede devam etmiş kadın bıkmak nedir bilmemiş .ben de bize yaptıgı seylere sahit olduktan sonra yasin hocama koruma muskası yaptırdm . o zmandan beri bize karışmıyor şuan zaten kendi çoçuklarıyla başı belada onlardan fırsat bulamıyordur . insanların huzurunu bozup kendı ailem huzur içinde yaşasın mantığıyla yaptıgı şeyler artık işe yaramıyor o ve cocuklarının evleri huzursuz geri kalanı mutlu ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir