Kategoriler
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları
Bağlama Büyüsü Duaları

Büyüler insanların eski dönemlerden beri işlerini kolaylaştırmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bağlama Büyüsü Duaları: Bu yöntem sayesinde olacak işler hızlandırılmış şekilde oluşur. Bunun dışında olması mümkün olmayan işlemler büyüler sayesinde gerçekleşir. Büyüleri iyi büyüler ve kötü büyüler olarak sınıflandırılır.

İyi büyüler arasında bağlama büyüleri, aşk büyüleri, dil bağlama büyüleri gibi iki kişinin arasını bozan durumları ortadan kaldırmak için kullanılan büyüler oluşturur. Bunun dışında sabun büyüleri, domuz yağı büyüsü, tuvalet büyüsü gibi büyüler son derece tesiri yüksek yapılması oldukça zor olan büyülerdir. Yapılması zor olan bir büyünün bozulması da aynı derece de zordur.

Bağlama büyüsü duaları kişilerin sevdikleri insanı kendilerine bağlamak için okudukları veya okutturdukları tılsımı sözlerdir. Bağlama büyüleri genelde iki insanın arasını yapmak için kullanılır. Bunun dışında bir kişiyi eve bağlamak, işleri yoluna koymak için de bu tarz işlemlere başvuru yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüleri yapılışında kullanılan materyallere göre adlandırılır. Bu materyaller büyünün etki süresinde de farklılık sağlar. Örneğin mum büyüsü ve domuz yağı büyüsü aynı belirtileri ve tesir süreleri aynı olmayacaktır.

Büyünün yapımı ne kadar zor ise bozulması da aynı şekilde zordur. İşinin ehli bir insan büyüyü yapmazsa bazı sıkıntılar olur. Bu sıkıntıların başında büyünün tutmama durumu gelir. Bundan farklı olarak rahatsız etme ve musallat durumu söz konusu olur. Bu noktada bağlama büyüsü duaları ve bağlama büyüsü yapmayı bilen bir kişinin size yardımı olacaktır.

Burada kullanılan dualar değişim göstermektedir. Başlıca bağlama büyüleri şu şekildedir;

 • Adet kanı büyüsü ( bu büyüyü kadın erkeğe yaptırabilir. Halk arasında en çok bilinen bağlama büyüsü olup etki etme süresi kısadır)
 • Kaşık büyüsü ( bu büyü iki çeşittir. Kaşıklar iç içe geçmiş şekilde yapılır ise bu büyü bağlama büyüsü olur, kaşıklar birbirlerine ters bir şekilde bağlanır ise ayırma büyüsü olur)
 • 41 Düğüm büyüsü ( bu büyüde bir ipe bazı bağlama büyüsü duaları okunur ve dua da ip bir düğüm olacak şekilde bağlanır.)
 • Papaz büyüsü ( en zor ve en etkili büyüler sınıfına girer. Etki süresi en kısa büyülerdir. Evli bir insanı karısından ayırıp sizlere döndürecek ve kör kütük aşık edecek kadar tesirli bir büyüdür)
 • Mum büyüsü ( bu büyüde tercihen kırmızı olması daha etkili olacaktır. Büyü yapılan ve yaptıran kişiler için mumlar oluşturulur. Bazı dualar okunarak birbirlerinin kalbindeki aşk muma benzetilir)
 • Kilit büyüsü ( burada özellikle ilişkinize dışardan gelen sorunlar etki eder. Bu noktada bir kişinin susmasını sağlamak adına kilit büyüsü yaptırılır.)

Bilindik büyüler bu şekildedir. Bu listeyi uzatmak mümkündür.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Her büyü belirli bir anlaşma üzerine yapıldığı için standart belirtileri mevcuttur. Büyülerin çeşitliliğine göre bu etkiler artar veya azalabilir.

Bunlara örnek vermek gerekirse;

 • Uykusuzluk
 • Kilo kaybı
 • Ani ruh değişimi
 • Aşırı sinirlilik hali, öfke nöbetleri
 • İntihara meyilli kişilik
 • Sosyal çevresinden uzaklaşma içine kapanma
 • Büyüyü yaptıran kişiyi rüyasında görme ve sürekli onunla yan yana bulunma arzusu
 • Kişiye duyulan anı aşk ve vazgeçememe duyguları

Bu belirtiler kişilerin kendileri tarafından zor anlaşılan belirtileridir. Büyüye maruz kalan kişi bunların kendiliğinden oluştuğunu düşünür. Fakat yakın çevresindeki insanlar ani değişimler gösteren ve bu tarz belirtiler yaşayan insanları takip etmeli bu durum artarak devam ederse bir uzmana başvurmaları gerekir.

Uzman kişi belirli seanslar ile kişinin ne tarz bir işleme maruz kaldığını tespit edecek ve buna göre çalışmalar yapacaktır. Bazı büyüler yeme içme yolu ile yapıldığı için tespit edilmesi oldukça güçtür. Ayrıca kişinin üzerine okunan bağlama büyüsü duaları kişide bir enerji çemberi yaratıp kişiyi içine alacağı için bu enerji çemberini kıracak işlemler yapılmalıdır. Bu noktada size yardımcı olacak muskalar, vefkler ve dualardır.

Fakat büyü bozulmaz ise bu etkiler azalmadan devam edecektir. İyi bir uzmanın yapmış olduğu işlem zamanla etkisi kaybetmez. Yapıldığı zamanki etkiyi sürekli devam ettirir ve bozulmadığı halde ölene kadar devam eder. İşinizin bu noktasında büyüyü yaptırırken de bozdurmak istediğiniz zaman da işinin ehli bir kişiyle iletişim kurmanız lazımdır.

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü Duaları” için 3 yanıt

burcudiyorki:

Merhabalar ..
eşimle sorunlarımız vardı evi terk etti babasının evine gideli 15 gün olmuştu .hocamla bağlama duası yaptık . 1 ay dolmadan tıpış tıpış geri geldi . eşime kötü davranışta bulunmadım dahi iki tartışmada evi tek etmesi beni çok üzdü neden gittiğini bile anlam veremezken beni bu durumda bırakması gururumu incitti hocam yardım aldım sağolsun çok yardımcı oldu ..

Kirazdiyorki:

Kocam beni eskisi kadar sevmiyordu. Çok uğraştım çabaladım ama hep araya soğukluk sokuyordu hiç bana yaklaşmıyordu Ben artık yıpranmaya başlamıştım. Kimseye belli etmemeye çalışıyordum ama bu durum zoruma da gidiyordu ben onu cok seviyorum kaybetmek istemediğim için hocalara danışmaya başladım yasin hocayı da arayıştayken buldum kendisine wp yoluyla ulaşım sağladım daha sonra telefonda görüştük her şeyi anlattım kndisi sağolsun benimle cok ilgilendi söylediği dualar sayesinde kocam eskisi gibi hem bana iyi davranıyor hemde yanaşmaya başladı o kadar iyi hissediyorum
ki….

Sevimdiyorki:

Bağlama celbi yaptırdık ve inanırmısınız anında etki etti. Hocam sana ne kadar dua etsem az iyiki tanımış sizin gibi kudretli birisini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir