Kategoriler
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri
Bağlama Büyüsü Belirtileri
gaziantep escort
sohbet hattı

Bağlama büyüleri genelde masum büyüler arasında gösterilen büyülerdir. Bağlama Büyüsü Belirtileri: Bir işi bağlama, kimseyi açma, kocayı eve bağlama, sevgiliyi kendine bağlama, eve bağlanma gibi çeşitli büyüler vardır. Genelde Halk arasında bir erkeği veya kadını birbirine bağlamak amacı ile kullanılan bir büyü çeşididir. Halk arasında oldukça popüler olan büyüler özellikle evlilikleri kurtarmak adına bolca tercih edilir. Bunun dışında sevgililerden biri partnerini kendine bağlamak için bu büyüye başvuru yapmaktadır.

Bağlama büyüsü belirtileri büyüye maruz kalan kişinin kolayca anlayacağı belirtiler değildir. Genelde yakın çevresi aniden değişen ruh halleri ve hareketleri sayesinde kişinin büyüye maruz kaldığını anlar. Büyü sonuçta bazı metafizik canlılar kullanılarak yapılan bir işlem olduğu için kişiler üzerinde etkisi oldukça belirgindir. Kişi bu durumu fark etse bile çözüm bulmakta zorlanabilir. Bazen durumlarını kendiliğinden geliştiğini düşünür ve büyü yapıldığı ihtimali aklına gelmez. Böyle durumlarda dışarıdan gözlemciler oldukça önemlidir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüleri de bazı sıkıntılara yol açmaktadır. Büyü iki tarafa da sıkıntı yaratabilir. Yaptıran kişi ve yapılan kişide bazı değişiklikler gözlemlenir. Bu gözlemleri büyüyü yaptıran kişi büyü yolu ile oluğunu bilse bile büyüye maruz kalan kişi olağan bir durum olarak görür. Her büyünün kalıplaşmış bazı belirtileri vardır. Tabii her büyü aynı güçte olmadığı için aynı derece belirti göstermez. Büyünün kullanıldığı eşyalar hangi yol ile kişiye ulaşmış bilinmediği için yaşadığı sıkıntılar değişkenlik gösterir. Özellikle adet kanı büyüsü gibi yeme-içme yolu ile maruz kalınan büyünün etki süresi hem kısa olur hem de büyünün tutma hızı aynı derece hızlı ve başarılı olur. Büyüyü yaptıran kişi siz iseniz büyüyü yapan kişi belirtileri kısaca anlatır. Bu belirtiler genelde;

 • Uykusuzluk
 • Kabus görme
 • Sesler ve görüntüler görme
 • Manevi rahatsızlıklar

Bunun dışında büyüye maruz kalan kişi siz iseniz bağlama büyüsü belirtileri şu şekildedir;

 • Uykusuzluk
 • Yorgunluk
 • Baş ağrısı
 • Kilo kaybı
 • Aileye ve sosyal çevreye soğukluk
 • İçe kapanma
 • Öz bakım eksikliği
 • Bir kişiye duyulan anı aşk
 • Büyüyü yaptıran kişiye karşı sonsuz bağlılık
 • Kendinden çok büyüyü yaptıran kişiyi düşünme
 • Sürekli büyü yaptıran kişi ile yan yana olma ve aynı ortamda bulunma isteği
 • Dua okunan ortamda duramama
 • Evli bir insana yapılmış ise evden uzaklaşma ve büyüyü yaptıran kişiye gitme eğilimi

Bunun dışında gözle görülmeyen kişinin kendi yaşadığı bunalımlar vardır. Bazı vakalarda intihara meyilli ruh hâli, karamsarlık, şiddete meyilli kişiye dönüşme, su korkusu, camii ve ibadethaneye girememe gibi oldukça ağır belirtiler olabilir. Büyünün çeşidi oldukça önemlidir. Bazı büyüler küçük çaplı büyüler olup sadece aklında sizin olmanız için yapılır.

Diğer büyülerde ise kişinin sizinle olmaması durumunda ölmesini isteyen insanlar size bu tarz büyü yaptırabilir. Bu durumun önüne geçmek amacı ile üzerinizde işinin ehli bir kişinin koruma tılsımı olan bir muska benzeri bir nesne vermesi sizin için iyi olacaktır. Evinize asacağınız dualar eve yapılan büyünün etkisinde önemli ölçüde azaltacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüler kendi başınıza yapılması oldukça riskli işlemler olduğu için bozulması da son derece zor ve tehlike içeren işlemlerdir. Bağlama büyüsü belirtileri gören kişinin işinin uzmanı bir kişiye danışması gerekir. Büyünün yapılışında hangi materyal kullanıldığı bu sayede tespit edilir. Bazı büyüler haneye yapıldığı gibi mezarlıklara, bahçelere, boş arazilere de yapılabilir.

Yeme içme üzerine yapılan büyüler sizin büyü şüphesi duymanız hâlinde bile tespiti zor büyülerdir. Büyü çevremizde olan insanlar tarafından bize yaptırılır çünkü. Kıskanç bir sevgili, kıskanç bir komşu, sizi elde etmek isteyen bir platonik arkadaş gibi genelde güvendiğimiz çevremizdeki insanlar olur.

Bunun yanında düzenli bakımlar yaptırmak üzerinizde büyü veya musallat varsa bu durumların en başında çözüme kavuşturulması için oldukça önemli bir işlem olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken sahtekar insanların yardıma ihtiyacı olan insanları istismar etmesidir. İşinin ehli kişiler bulunmalı büyü yaptırmadan veya büyüyü bozdurmadan önce bu hoca veya medyum iyice araştırılmalıdır. Bu sayede olası riskler en aza inmiş olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir