Ana sayfa Büyüler Bağırsak Büyüsü

Bağırsak Büyüsü

733
0
Bağırsak Büyüsü
Bağırsak Büyüsü

Bağırsak Büyüsü ​ son derece etkilidir. Kara büyü sınıfına girer. Bağlama amacı ile yapılsa da sonucunun ölüm olduğu olaylar da bilinir.

Bu büyü her hoca veya medyum tarafından yapılamaz. Ölü hayvanların bağırsakları ile yapılır. Doğru yapıldığı taktirde sonuç kolay ve kesindir.

Bağırsak Büyüsü Nedir?

Bağırsak büyüsü yapılması ve bozulması son derece zor olan bir büyü çeşididir. Bu büyü ile birbirine bağlanan çiftler neredeyse asla ayrılamaz.

Çünkü bu büyü son derece tehlikeli olduğu için her hoca veya medyum bunu yapmaz. Büyüyü anlasanız bile çözecek kişi bulmanız zor olacaktır. Burada kullanılan hayvan bağırsakları diğer alemlerden varlıkları büyü yolu ile o kişiye bağladığı için yanlış yapılması taktirde yapan, yaptıran ve yapılan kişiye ciddi anlamda zarar verebilir.

Bağırsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağırsak büyüsünün de çok çeşidi vardır. Bunlardan biri olan kedi bağırsağı ile yapılan büyüdür. 1. Aşamada kedi asla dış müdahale ile ölmemelidir. 2. Aşama ölen kedinin yaşı. Kendi kendine ölmüş 7 yaşındaki kedi bağırsağı en iyisidir. Bunun sonrasında dua ve tılsımlar özel karışımlar, mürekkepler ile hazırlanır.

​​​Hazırlanan bu karışım medyum tarafından kalan işletmelerden geçerek büyü tamamlanır.

Bağırsak Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bağırsak Büyüsü en etkili bağlama büyüsü olarak anlatılır. İmkansız olarak görülen ilişkilerin olmasını sağlar.

  • Bağlanan kişi bağlandığı kişiye bir ömür adeta köle olur.
  • Bu tarz büyüler de evlilik şartı aranmaz bu yüzden evli bir insana yapıldığı zaman hayatından vazgeçer ve bağlandığı kişiye kavuşmak için her şeyi yapar.
  • ​​​​​Büyüden pişman olmak veya vazgeçmek bir aşamadan sonra mümkün değildir.
  • Büyü yapılan kişide halüsinasyon görülür.
  • Geceleri korku, rüyasında bağlandığı kişiyi şekilden şekile girerken görür.
Okumalısın :  Karabiber Büyüsü

Bunun dışında bağırsak büyüsü yanlış işlem veya eksik yapılması durumunda yaptıran ve yapılan hatta yapan kişiye ciddi zararlar verir.

Bu yüzden kendiniz yapmaya veya bozmaya çalışmayın çünkü ölümle sonuçlanan vakalar da mevcuttur. Büyünün tespiti halinde diğer alemlerden yardım alabilen ve işinin ehli bir insanın büyüyü bozması son derece önemlidir. Bu sayede size zarar gelmeden büyüden kurulmuş olursunuz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here