Kategoriler
Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, ayırma büyüsü genellikle mutsuz giden evliliklerin sonlandırılması için yapılırken kişinin başka bir kişiyle zorla evlendirilmesi sonucunda da bu işleme başvurulabilir. Ayırma büyüsü yapılabilmesi için öncelikle bu konuda kişilerin bilgi sahibi olması gerekir. Bilgi sahibi olmayan kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek almalıdır. Unutulmamalı ki böyle işlemlerde, işlemlerin doğru bir şekilde yapılabilmesi önemli bir durumdur.

Yanlış yapılan işlemler yanlış tesir edebilir. Bu durumda ise büyüğünün olumsuz etkileri ile karşılaşılabilir. Geri dönüşü olmayan bir sonuca da ulaşılabilir, bu noktada dikkat edilmelidir. Ayırma büyüsünün etkisi ile mutsuz giden evlilikler biter ve kişiler hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Ayrıca bu büyülü işlemi yalnız evli olan kişiler ya da nişanlı olan kişiler değil aşık olduğunuz kişiye ya da platonik olarak aşık olduğunuz kişiye de yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi evli ise onun boşanması için de yapılabilecek işlemler arasındadır.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü nedir? Bu sorunun cevabı için farklı farklı sonuçlar bulunmaktadır. öncelikle mutsuz giden ilişkileri sonlandırmak, evlilikleri sonlandırmak için yapılan bir işlemdir. Ayırma büyüsü sizi terk edip giden başka bir kişiye de yapabilirsiniz. Bu büyüyü tek başınıza yapmamız zor olabilir. Ancak bu noktada alanında uzman bir kişiden destek almanız size tavsiye edilmektedir. Alanında uzman bir kişiden destek almanız durumunda size yapmanız gerekenler belirtilecektir.

Bu noktada sizden istenen belirli malzemeler ve belirli eşyalar da bulunmaktadır. Bu eşyaları temin ettikten sonra alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alabilirsiniz. Ayrıca bu büyü her anında etki edecektir. Bu sayede sizden uzaklaşan ve sizi terk eden başkasına giden kişilerin size geri dönüşünü görebilirsiniz. Ayrıca ayırma büyüleri etki gösterdiğinde kişideki farklılık net olarak anlaşılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü yapılışı, ayırma büyüsünün yapılışında farklı teknik ve yöntemler bulunmaktadır. Ayırma büyüsü, sevgiliyi ayırma büyüsü, eşi ayırma büyüsü, eşi akrabadan ayırma büyüsü, erkekleri kadınlardan ayırma büyüsü, kocayı sevgilisinden ayırma büyüsü, eski sevgiliyi yeni ilişkisinden ayırma büyüsü gibi çeşit çeşit büyüler bulunurken ayırma büyüsünün yaptırılmasındaki amaç kişinin istek ve niyetine göre farklılık göstermektedir. Sevdiğiniz kişinin başkasıyla evlenmesini istemediğiniz durumda Ayırma büyüsü yapabiliyorken sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişinin bir başkasıyla mutlu olmasını istemeniz ve size ait olmasını istemeniz durumunda da bu işlemi sağlayabilirsiniz.

 Ayırma Büyüsü Tarifi

Ayırma büyüsünün farklı farklı işlemleri bulunurken büyüğünün yapılmasındaki teknik ve ince detayların bilinmesi gerekmektedir. Ayırma büyüsü, sevgiliyi ayırma büyüsü, eşi ayırma büyüsü, nişanlıyı ayırma büyüsü, karıyı kocadan ayırma büyüsü gibi farklı farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ayırma büyüsünün yapılmasındaki amaç kişileri niyet ve isteklerine göre farklılık gösterir. Bu noktada detaylı bilgiye sahip değilseniz alanında uzman bir medyum ya da hocadan destek alarak işlem sağlamanız sizin için daha faydalı olacaktır.

 Ayırma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Ayırma büyüsü kaç günde tutar? Ayırma büyüsünün kaç günde tutacağı yapılan işleme göre farklılık göstermektedir. Ayırma büyüsü eşinizden, sevginizden bir türlü ayrılamadığınız durumda yapılan bir işlemdir.

Ayrıca farklı ayırma büyüleri de olduğu gibi süreleri de birbirinden ayrıdır. Farklı ayırma büyüleri 3 saat içerisinde tutabileceği gibi 3 günde, 10 günde, 40 günde de etki etme ihtimali bulunmaktadır. Bu kişinin karşıdaki kişiyle olan sevgisi muhabbet bağına göre farklılık gösterirken büyülerin yapılması sırasında kişiler dikkat etmelidir. Bu noktada en ince ayrıntıya kadar dikkat edilmelidir ki yapılan yanlış bir hata size geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyebilir.

Ayırma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Ayırma büyüsü yapan medyum ve hocalar hakkındaki genel değerlendirmeler ve bu büyü yaptıranların yorumları yer almaktadır. Öncelikle bu alanda kimlerin işlem sağladığı ve işlemleri nasıl yapıldığı merak edilirken daha önce medyum kullanmış kişiler tarafından yapılan yorumlar üzerinden medyum hocalar tercih edilebiliyor. Ayırma büyüsü işleminde bilgi sahibi oldukları için sizi daha iyi yönlendirebiliyor ve daha sağlıklı işlem yapabiliyorlar. Bu konuda bilgi sahibi olan kişilere gitmeniz dolandırılma ihtimalini de ortadan kaldıracaktır. Unutmayın bu tür işlemlerde alanında uzman bir kişiden destek almak size daha doğru bir sonuca yönlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir