Kategoriler
Aşk Duaları

Aşk Muskası

Aşk Muskası

Aşk Muskası
Aşk Muskası

Aşk hayatımız bazen hiç istemediğimiz şekillerde ilerler.  Aşk Muskası: Sevdiğimiz kişi bize karşı bir duygu hissetmez ya da bizde zamanla uzaklaşıp bize olan hislerini kaybeder. Aşk muskası bizlere bu noktada yardım eder. Muska yazdırmak çok eski bir adettir.

İnsanlar büyü ve muskaya kadim zamanlardan bu yana büyük bir inanç beslemiştir. Muska ve büyü çoğu zaman birbirine karıştırılan işlemlerdir. Burada ayıran nokta büyüde metafizik varlıkların kullanılıyor ve kullanılan bazı nesnelerin farklılığıdır.

​​​​​​Aşk Muskasını Kimler Tercih Eder?

Aşk muskası tercih edilen muskalar arasında en popüler olanıdır. Bu muskayı genelde platonik aşıklar yaptırır. Bu muska usta bir uzmanın elinde olduğu zaman harika sonuçlar getirir. Muska yapıldığı andan itibaren etkisini 1 hafta içinde gösterir. Bu süre zarfında muskaya maruz kalan kişi sizlere deli gibi aşık olacaktır.

Aşkın yanında sadakat, bağlılık ve fedakarlık gibi aşkın vazgeçilmez diğer duyguları da sizlerin hayatında olacaktır. Bunun dışında aşk muskasını yaptıranların bir bölümünü evli insanlar oluşturur. Evli insanlar evliliklerinde araya giren soğukluklara çözüm bulmak veya soğukluk hiç olmasın diye muskaya başvuru yaparlar.

Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Aşk muskası yapımı için gerekli olan bazı bilgiler vardır. Muska yaptırmak isteyen kişi bu muska sayesinde aşık olacak kişinin doğum tarihi ismi anne adı gibi bir takım bilgilere sahip olmalıdır. Muskanın yapımında bir deri, bez, kâğıt, kalem, bazı durumlardan kan ve fotoğraf gerekir.

Yapım aşamaları değişiklik gösterse de klasik bir muska yapılışı şu şekildedir;

  • Kişi karşına oturur. Ne istediğini söyler.
  • Muska yaptırmak isteyen kişi kendisine aşık olmasını istediği kişinin bilgilerini muska yapacak kişiye söyler
  • Uzman kişi bir geometrik desen çizer ( bu genelde daire veya üçgen olur. Bunun dışında iç içe geçmiş üçgenler, yıldız şekli ve daha değişik semboller olabilir.) Bu desenin yanlarına ortasına ve arkasına bir takım tılsımlı sözler yazar.
  • Sözlerin yazılmış olduğu muska üçgen şekilli bir hal alacak şekilde katlanır.
  • Katlanan aşk muskası bir bez veya deri parçasının içine konulur ve kenarlarına dikiş atılır.

Bu aşamadan sonra muska bir şekilde etkisi altına alınması gereken kişiye ulaşmalıdır. Bazen evinin bir köşesine yerleştirilir, bazen bir elbise içine bazen ise bu muska başka şekilde yapılarak kişiye yedirilmeye çalışır.

Aşk Muskası Ne Zaman Etki Etmeye Başlar?

Muskalar yapıldığı andan itibaren hızla etki eden işlemlerdir. Muskanın ne gibi etki edeceği yapıldığı duruma göre değişir örneğin muska yaptıran kişi sevdiği insanın ona aşık olması için yaptırmış ve bu muskayı ona ait olan bir yere koymuş ile 24 saat ile 7 gün arasında etkisini görecektir. Bu etki şu şekilde olacaktır. Kişi muskayı yaptıran kişiye yakınlaşmaya başlayacaktır. Süreli onun yanında kalmak isteyecek onu görmek, duymak için elinden geleni yapacaktır.

Bunun dışında rüyalarında o insanı görecektir. Evli insanlar arasında aşk muskası yapıldığı zaman eşler arasında varsa soğukluklar azalacaktır. Birbirlerine ilk gün olduğu gibi aşk ile bağlanacaklardır. İyi bir uzmanın yaptığı muskanın etkisine şaşırmamak mümkün olmayacaktır.

Aşk Muskaları Bozulur Mu?

Aşk muskaları yapılması kolay görünen bir işlem olarak bilinse de bu doğru değildir. Kullanılan sözler etkili olmalı ki kişiler arasındaki soğukluk yerini aşka ve sadakate bıraksın. Gelişi güzel yapılmış muskalarda böyle bir etki beklemek doğru değildir. Yazılan sözler ya çok kısa süre etki edecek ya da hiç etki etmeyecektir.

Maalesef insanları para tuzağına düşüren ve bu tarz işlemler yaptığını söyleyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta muskayı yapacak kişinin işinde uzman bir kişi olmasıdır. Bu kişi iyice araştırılmalıdır.

Ayrıca muska yaptırmadan önce arayıp ya da yanına giderken öğrenilmesi gereken bilgilerin neler olduğunu sormak ve buna göre hareket etmek daha rahat olacaktır. Aşk muskası iyi bir hocanın elinden çıkmış ise zamanla etkisinde azalma meydana gelen bir durum oluşturmaz. Bu etki sizin muskayı yaptığınız andan itibaren nasılsa zamanla aynı şekilde devam eder.

Muska alınıp yine bir uzman tarafından bozulmadığı sürece etkisini kaybetmez ve sonsuza kadar bu şekilde devam eder. Bu noktada sizlerin muskayı yaptırdıktan sonra sabırla etkisini göstermesini beklemeniz gerekir.

Kız Arkadaşıma Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

“Aşk Muskası” için 4 yanıt

SEVDANURdiyorki:

SEVGİLİ HOCAM . YAPTIĞINIZ MUSKA SONUCU DERSLERİMDE DAHA BAŞARILI VE ARKADAŞLARIMIN ARASINDA İLGİ VE SEVGİ GÖRMEYE BAŞLADIM BENİ AÇIMDAN GÜZEL SONUÇLAR DOGURMAYA BAŞLADI . HOCALARIMLADA ARAM GAYET DÜZGÜN ÇOK GÜZEL Bİ BAŞARIYA GİDİYORUM OKULU 1. LİK İLE BİTİRME HEDEFİM VAR SİZİNDE VERDİĞİĞNİZ DESTEKLE BEN BU İŞİN ALTINDAN KALKARIM .LİSE HAYATIMIN GÜZELLİĞİĞNİ SİZE BORÇLUYUM . TEŞEKKÜR EDİYORUM.

osmandiyorki:

hocam yaptığınız muska sayensinde evimde verim arttı aşk hayatım şuan hareketli geçiyor . güzel şeylere vesile oluyorsunuz . daha iyi olacagını biliyorum . benim renksiz hayatıı renklendirdiniz . size tekradan teşekkür ediyorum saygıyla selamlıyorum . hergün dualarımdanız . sizi tanıdıgıma çok memnun oldum . ALLAH sizin gbi hocaların sayısını artırsın . insanların dertlerine deva oluyorsunuz . hakkınız ödenmez .. selametle.

Ayseldiyorki:

Kızm ve damadm için başvrdum. Aralarının bozuk olduğunu söylemişti kızım bende hocaya basvurdum vefki sağlam bi sekilde kargo ile tslim aldım. Biraz zaman gecsinde buraya öyle yazayım ddedm. Kızım cok memnyn kaldı aralarının düzeldiğini söyledi söylemese de dışardanbile belli oluyo gerçekten huzurlular yasin hocadan ALLAH RAZU OLSUN

Umaydiyorki:

Kaliteli ve etkili aşk muskası sayesinde çok güzel neticeler aldım hocamız sayesinde çok teşekkür ederim hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir