Kategoriler
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?
Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

                Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur? bin yıllardır insanların kendilerine aşık etmek üzere çalışmalar yaptığı kişilerin üzerinde uygulanmakta olan bir büyü çeşididir. Neticede insanlar kendi sevgilerine bir karşılık olarak karşılarındaki insanın da kendilerini sevmesini büyük bir arzu ve büyük bir istekle sağlamaya çalışırlar. Karşısındaki insanın ilgisini ve sevgisini kazanmak o insanlar için gerçekten paha biçilemeyecek kadar tatlı bir mutluluk aracıdır.

Ama bir de bu işin karşı kısmından bakmak gerekiyor. Neticede aşk büyüsü yapılan kimsenin bu büyünün yapıldığına dair bir haberi olmayacak ve sadece hislerinin değiştiğini fark ederek bu büyünün yapıldığını düşünüp bozulması için çareler arayacaktır. Aşk büyüsünün nasıl bozulacağına dair detay ve ayrıntıları yazımızın devamında bizlere eşlik ederek öğrenebilirsiniz. Keyifli okumalar!

Büyü Bozma

Aşk duygusu herhangi bir nedenden dolayı insanın karşı cinsine karşı beslemekte olduğu yüksek bir sevgi ve yüksek bir bağımlılık duygusu olarak ifade edilen bir duygudur. Bu aşk duygusu ise karşılıklı bir şekilde cereyan ettiği sürece her iki kişinin de bütün hayatları boyunca mutlu ve huzurlu bir şekilde ilişki yaşamalarını ve ilişkilerini de bu şekilde sürdürmelerini sağlamaktadır. Bununla birlikte aşk olarak adlandırmakta olduğumuz duygu sonu evlilik bağı ile bitmek sureti ile insanlara yüce yaradan tarafından verilmiş bir bağış olup birtakım ayetlerde ve hadislerde de evliliğin önemine dair büyük vurgular yapılmıştır.

Aşk duygusu iki tarafın da birbirlerini sevmesinin bir sonucu olarak bir hayat boyunca beraber yaşamalarını gayet doğal bir durum olarak ortaya çıkartmakta iken bazı zamanlarda söz konusu olan bu tür duygular tek bir tarafa bağımlı olabilme özelliği taşır ve o özellik de kız ya da erkek fark etmeksizin sevdiğini elde etme düşüncesi içerisine giren her insan için büyülere başvurma yoluna kadar ilerler.

Tabi ki bu büyü yöntemlerinde en çok başvurulan yöntem ise aşk büyüsü olarak bilinmektedir. İnsanların iradeleri dahiline kesin bir şekilde tesir eden aşk büyüsü tamamen ahlaki olarak doğru bir olay değildir. Fakat pek çok insan üzgünüm ki bu duruma düşer. Bazıları da böyle durumlarda hiçbir şeyden korkmayan hocaların yaptığı büyülerden büyük kötülükler görürler. Evlilik dahilinde uygulanmakta olan aşk büyüleri ise bu konuların dışında yer alan büyülerdendir. Netice olarak ortada dağılması söz konusu olan bir yuva ve geleceğinin parlak geçebilmesi için emek sarf edilmesi gereken çocuklar vardır.

Aşamalar, Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

                Bir aşk büyüsü kimi insanlara göre her sonuç içerisinde iyi olarak görülebildiği gibi kimi insanlar için de gerçekten büyük sorunlar teşkil etmektedir. Neticede insanlar sevmemesi ve ilgi göstermemesi gereken bir kişiye de bu büyü sayesinde maalesef ki ilgi göstermeye başlayabilirler. Durum böyle olduğunda da bu aşk büyüsünün bozulması gerekiyor. Öncelikle bu büyünün bozulabilmesi için kişideki belirtiler çok iyi bir şekilde takip edilmeli ve ardından belirtilere bağlı olarak hangi aşk büyüsü türünün yapıldığı keşfedilmeye çalışılmalıdır.

Bilmeniz gerekir ki pek çok çeşidi olan aşk büyülerinin sonuçları ve gösterdikleri aynıdır. Buna rağmen işinin ehli olan uzman hocalar tarafından bir aşk büyüsü tespit edilebilir ve aşk büyüsünün bozulması için çalışmalara başlanılabilir. Aşk büyüsü dediğimiz büyü kesinlikle bir kişiye özel olarak yapılır ve standart bir şekilde bozma yöntemleri bulunmaz. Sonrasında ise bu büyünün bozulabilmesi adına büyü etkisine maruz kalmış kişiler için özel olarak hazırlanmış olan vefk ve okumalar sayesinde bu büyünün bozulma imkanı vardır.

Ayrıca Karıma Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

“Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?” için 4 yanıt

Gülsümdiyorki:

yasin hocmla daha öncede bu tür bi işlem yaptırmıştık. Çok memnun kaldığım için gönül rahatlığı ile tavsiyeler de bulunduğum insanlara karşı hiç mahcup olmadım. Bir arkadaşım bu konuda müzdaripti ve hocam sayesinde suan o kadar iyi ki yeniden doğmuş gibi hisseediyor her başım sıkıştığında ilac gibi geliyosunuz hocam iyi kii varsınız <3

Minediyorki:

Zor bir aşk büyüsü bozdurma yaptırdık hocam gerçekten işini hakkıyla yapıyor. Kısa sürede bozuldu ve eski günlerime geri döndüm.

HELİNdiyorki:

CELP YAPTIRDIM MEMNUNUM HENÜZ ETKİ ALMADIM AMA ÜMİTLİYİM ÇOK DÜRÜST İNSAN YASİN BEY

E.SBdiyorki:

Hocam ile rızık açtırma işlemi yaptık bir de celb yaptırıdm kargo olucak diye endişelendim fakat sağolsun sorduğum herşeyi cevapladı ve çok yardımcı oldu çok sıcakkanlı bir adam kendisi. Bize çok yardımı dokundu allah ona uzun ömürler versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir