41 Dikiş Büyüsü
72 Saatte Ayırma Duası
Kız Arkadaşıma Bağlama Büyüsü
Karıma Bağlama Büyüsü

Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

Videolar

reklam

Son Eklenenler

Kaşık Büyüsü
En eski büyüler arasında yer alan kaşık büyüsü sevgilileri veya çiftleri birbirine bağlamak veya birbirinden soğutmak için kullanılır. Etkisini kısa zamanda gösterir ve uzman biri tarafından yapılmalıdır. Bu büyü kırmızı..
Karabiber Büyüsü
Büyü çeşitleri arasında oldukça büyük etkiye sahip olan karabiber büyüsü aşık etmek amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyü çeşidi son derece kuvvetlidir. Karabiber büyüsü bir medyumcu veya hoca tarafından yapılmaktadır...
Harmura Büyüsü
Harmura büyüsü, aşk büyüleri arasında yapılan bir büyü çeşididir. Daha önce ayrılmış olan kişilerin yeniden birleşmeleri için yapılabilir. Aynı zamanda birini aşık etmek amacıyla da yapılmaktadır. Harmura büyüsünün etkisi oldukça..
Kara Büyü
Büyüler arasında en olumsuzu ve en çok kötü duruma neden olan kara büyü, son derece tehlikeli bir büyüdür. Medyumcuların en çok zorlandığı büyü olarak bilinir. Kara büyü, genellikle insanların hayatlarında..
Geri Getirme Duası Nasıl Yapılır?
Eşinizle başlarda sevgi dolu bir yuvanız varken biranda birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Aranızda erişilmez dağlar girmiş veya buz gibi rüzgarlar estiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu durumlar giderek arttığında artık geri dönülmez bir yola..
Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?
Evde büyü olduğunu düşünüyorsanız büyü eve değil ev içindeki bir kişiye veya ev ahalisine yapılmış demektir. Büyü insanlara yapılır ev veya nesneye değil. Büyüler genelde kötü olup cinler yardımı ile..
Düşmanı Kahreden Dua
Hemen hemen herkesin çevresinde bizleri perişan etmiş olan, mutsuz hissettiren kişiler olmakta. Fakat bazı kişiler o kadar ileri gider ki, bu kişilerle baş edecek halimiz kalmaz ve Allah’a havale ederek,..
Domuz Yağı Büyüsü
Genellikle kara büyü yapılırken domuz yağı kullanılır. Domuz yağının büyüler üzerinde etkisi oldukça fazladır. Şeytani büyüler de oldukça fazla tercih edilir. Domuz yağının kullandığı büyüler oldukça zor bozulur. Eğer domuz..
Çevirgel Duası
Çevirgel duası bir eşyanın kaybı veya giden sevgilinizin ya da eşinizin geri gelmesi için yapılan duadır. Bu dua özellikle resimle yapılması gereken özel bir dua olarak bilinir. Özellikle Arapça okunması..
Cinci Hocalar
Cinci hocalar, cinler ile iletişim kuranlardır. Çeşitli büyüler yaparlar bu yüzden de büyücü olarak da anılmaktadır. İsimleri lakap olarak kullanılıyor. İnsanlar tarafından kötü bir algı oluşmuştur. Böyle algı yaratmaları yine..
Call Now Button