Kategoriler
Ayırma Duaları

72 Saatte Ayırma Duası

72 Saatte Ayırma Duası

72 Saatte Ayırma Duası: Bu duayı yapmak isteyen kişiler nasıl yapacaklarını bilmedikleri için sürekli bir araştırma içerisine girmektedirler. Çevresinde olsun, internet üzerinde olsun sürekli araştırmalar yaparlar. İnternet üzerinde baktığımızda en çok aranan kelimeler arasında 72 Saatte Ayırma Duası en üst sıralarda gözükmektedir. Fakat çoğu kişi bu duayı bir türlü yapamaz çünkü gerçekten yapılması zordur ve en ufak bir hatada tekrardan başa dönmek zorunda kalırlar.

Zaman sürekli harcanır ve bir türlü bu duayı yapmayı başaramazlar. İşte sırf bu yüzden bu işin ehli olan medyumlara gitmeniz gerekmektedir. Medyumların doğuştan gelen bir özelliği ( Manevi Yetenek ) olduğu için ve ruhani yönden kendilerini geliştirdikleri için bu tür duaları çok kolay bir şekilde yaparlar ve etkileri bir hayli çok olur.

72 Saatte Ayırma Duası birçok kişi veya kişiler üzerinde yapılmaktadır. Genelde eşler üzerinde çok tercih edilmektedir. Fakat bu dua yapılırken dinin gerektirdiği belirli ritüellere sadık kalınması gerekir. Bu duayı merak edenler arasında en çok: eşleri birbirinden ayırmak isteyen, karı kocanın aralarını açmak isteyen ve en kısa süre zarfında ayrılmasını isteyen kişiler tercih etmektedir.

Hızlı Etki Eden Ayırma Duası, 72 Saatte Ayırma Duası

Bir karı ve kocayı ayırmak isteyen kişiler her zaman bir arayış içindedirler. Birçok yola başvururlar çoğunda başarısız olurlar fakat Hızlı Etki Eden Ayırma Duası aradıkları ve doğru olan bir kapıdır. Bu dua ile istediklerine erişmekte pek fazla sıkıntı çekmezler. Burada amaç ayırmak istediği kişinin kalbine soğukluk koyup o çok sevdiği eşinden nefret etmesini ve bu sayede evliliğinin bitmesini sağlamaktır.

72 Saatte Ayırma Duası
72 Saatte Ayırma Duası

Ayırdıktan sonra yine bu dua ile o kişinin kendisini sevmesi ve duygular beslenmesi sağlanır. Bu yüzden birilerini ayırmak isteyen insanlar sürekli Hızlı Etki Eden Ayırma Duası ile ilgilenmektedirler. Bu dua eğer doğru bir şekilde uygulanır ise çok güçlü bir şekilde etki eder. Bu sayede aşık olduğu insanın kalbindeki o kişi bu dua ile çıkarır ve kendisine aşık olmasını sağlar. Ayırdıkları kişi ölene kadar birbirlerine küs ve kırgın kalırlar ve asla görüşmezler.

Çabuk Etki Eden Ayırma Duası

Sevgilileri, eşleri ve birbirini seven iki insanı ayırmak için Çabuk Etki Eden Ayırma Duası okunur. Fakat bu dua okunurken belirli ritüeller yapılması gerekir esas sorunlu olan kısımda budur. Çünkü bu kısım biraz zordur ve yaparken hata yaparsanız tekrardan başa dönmek zorunda kalırsınız bunun nedeni ise bu dua tutmayacaktır. Günümüzde Çabuk Etki Eden Ayırma Duası bir aileyi bozmak veya iki kişinin birbirine olan sevgisini bitirmek için üçüncül kişiler tarafından yapılmaktadır.

Bu büyü eğer size yapılırsa bunu anlamanız o kadar kolay değildir. Söylenilenlere göre bu büyüyü anlayan insanlar yok denilecek kadar azdır. Yani ben eşimden soğudum bana dua yapıldı diyemezsiniz. Bu durumu anlayamazsınız, ancak ve ancak bu durumu medyumlar anlayabilir. Yapılan araştırmalara göre bu duayı en çok sevdiği insanı zorla başka biri ile evlendirdiklerinde yapılıyor. Bu dua sayesinde birbirini seven o iki kişi kavuşuyor. Sonucunda ise mutlu bir aile oluyorlar. Bu dua geçmişten günümüze kadar aşırı şekilde talep görmüştür ve halen görmeye devam etmektedir.
Ayırma Duası Yorumları, 72 Saatte Ayırma Duası

Bu kısımda sizlere Ayırma Duası Yorumları altında yapılan yazıları sizlere söyleyeceğiz. İsmini vermek istemeyen bir kişi demiş ki “ Biz birbirimizi çok seviyorduk ve evlenmek istiyorduk. Ailesi izin vermedi ve sevdiğim kadını zorla başka biri ile evlendirdiler. Araştırmalarımız sonucunda hemen etki eden ayırma duasını gördük ve Ayırma Duası Yorumları altında yazılan yorumlara baktığımızda ne kadar etkili olduğunu gördük. Bu duayı yapmaya karar verdik başka türlü yapamazdık çünkü. Bu duayı yaptıktan sonra sevdiğim kadın ile evlenen adam birden soğudu ve evlilikleri bitti. Bende sevdiğim kadına kavuştum şuan evliyiz ve çok mutluyuz. “

İsmini vermek istemeyen bir kullanıcı ise şöyle bir yazı eklemiş“ İnternet sitelerinde gezerken Hemen Etki Eden Ayırma Duası konusunu gördüm ve aklım aşık olduğum ve unutamadığım çocukluk aşkıma gitti. Daha sonra iyice araştırmaya başladım nasıl olur.

Nasıl yaparım diye fakat yapamayacağımı anladım çünkü yapamadığım her seferde tekrardan başa dönecekti ve olup olmadığını anlamayacaktım bile. Sonrasında bir medyum aracılığı ile yapmaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda bir medyum ile anlaştım ve bu duayı medyuma yaptırdım. Sevdiğim o kadının 3 yıllık bir ilişkisi vardı ve birden birbirinden soğudular. Bu dua sayesinde sevdiğim kadın artık beni seviyor ve şuan 2 yıllık sevgiliyiz çok yakında da evlenmeyi düşünüyoruz. “

Bu yorumları görüyorsunuz ki bu dua anında etki eden bir duadır. Eğer bu tarz duaları yaptırmak istiyorsanız bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Çünkü medyumlar doğuştan gelen manevi özelliklere sahiptir ve kesinlikle doğru bir dua yaparak etkili bir çözüm yolu yaratır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir